Wpis z mikrobloga

@krojcol jak już mnie wpuściło do portalu, to udało się złożyć wniosek za pierwszym razem ( ͡º ͜ʖ͡º) chciałem kupić 2 bilety na ten sam mecz, czy nie trzeba podawać gdzieś danych drugiej osoby?
@krojcol: 12:03 bilety dodane do koszyka i 3 razy mnie wywaliło. Za trzecim razem na koniec kolejki. Czekałem 30 minut w kolejce, aby znowu wywaliło mnie na początek. Teraz 504 Gateway Time-out.
no ja juz tez jestem na etapie koszyka. ten portal to żart. dodalem bilety na pierwszy mecz do koszyka wchodze w koszyk wywala, odswiezam strone jestem na wyborze meczow, wchodze w drugi mecz wybieram bilety i znowu wywala. ale widze ze chociaz sa w koszyku. ciekawe przez jaki czas w tym koszyku siedzą.
@krojcol: ten portal to naprawde jakis @$$#^$ żart. udalo sie ze wszystkim zostaly 2 minuty na finalizacje, klikam potwierdz - wywala blad. po odswiezeniu pokazane ze koszyk jest pusty. moje wnioski o bilety sie nie laduja bo wywala blad, jak proboje wybrac jeszcze raz bilety te mecze to pokazuje ze wiecej niz 10 nie moge :) no zart to malo powiedziane. walic to mnie na trybunach zabraknie.
ok, niby opłaciło (karta VISA obciążona) i mam komunikat, że "Wniosek o Bilet jest obecnie rozpatrywany. Jeśli Wniosek o Bilet został rozpatrzony pomyślnie, a FIFA otrzymała płatność za Bilety w całości, otrzymasz Potwierdzenie Zakupu Biletu na adres e-mail podany podczas rejestracji Konta Biletowego. "

wszystkie linki nie działają, nawet "śledź wniosek", same errory xD Czy komuś coś po tym przyszło na maila? Jeśli tak to czy przyszło od razu czy po jakimś