Wpis z mikrobloga

@RETROWIRUS: Z tego co pamiętam na butelce jest napisane że nie zaleca się tego pić bez rozrobienia.

@dafto: Czekałem aż tylko ktoś to napisze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak w wakacje wypiłem z 3 vytautasy na ultra kacu to wieczorem sie zwijałem na łóżku i już myślałem żeby na szpital lecieć.
Co ja czytam. Przecież w tych wodach wysokomineralizowanych większość minerałów stanowią jony sodu, chlorku i wodorowęglanu, czyli te zbędne lub nawet te które powinniśmy ograniczać. Natomiast tych przydatnych jest na tyle mało w stosunku do zapotrzebowania, że nie ma sensu zawracać sobie głowy stopniem mineralizacji wody.
@R0HYPN0L: dokopałem się w głębinach internetu do płatnych raportów które ktoś nieopatrznie umieścił w pdf na necie i tam było więcej takich kwiatków , akurat zapamiętałem ten ze Staropolanką, to nie dyskryminuje tej wody bo kwas w żołądku poradzi sobie z takim grzybem ale ,między innymi dlatego ona ma wzmocnioną butelkę (pet) i jest wysoko nasycona CO2 , bąble nie pozwalają rozwijać się drobnoustrojom w drugim komentarzu dałem link do znaleziska
która woda zakwasza organizm" xD kek przeciez te bzdury o zakwaszaniu organizmu były tu na wykopie orane już nie jeden raz


@dlolb: ? to chyba nie do mnie? nic nie pisałem o zakwaszaniu więc chyba pomyliłeś adresata ?