Wpis z mikrobloga

Jechałem dzisiaj dk1 od Piotrkowa do województwa śląskiego #gddkia ustawiło ograniczenia prędkości do 70km/h że 100km/h i oznakowanie A-11 z napisem "uszkodzona nawierzchnia". Uważajcie, bo droga jest strasznie dziurawa i łatwo o uszkodzenie auta oraz o mandaty. Stoja i susza.

#motoryzacja #samochody #polskiedrogi #dk1 #ostrzenie #uwaga
soadfan - Jechałem dzisiaj dk1 od Piotrkowa do województwa śląskiego #gddkia ustawiło...

źródło: comment_20bfofmSEDMnJdPeV6pfYHd0JeMHm2vH.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@Sm3rf1k ostrzegam, że można się naciac. Do tej pory te 70km/h były przed skrzyżowaniami, teraz stoją zaraz za skrzyżowaniem, co znaczy, że ważne do kolejnego skrzyżowania.
  • Odpowiedz
@Sm3rf1k: do zmiany ograniczenia prędkości nie wystarczy postawić znak... Dodatkowo najbezpieczniejszą prędkość powinno się wyznaczać jako 3 kwartyl z pomiaru dobowego prędkości przejeżdżających po danym odcinku
  • Odpowiedz
jak był protest policjantów i żerowania nie było to spadła ilość wypadków miszczu

@ScaRRyMaN: Jak chcesz powiązać to czy kierowcy byli karani, z ilością wypadków. Protest nie polegał na braku kontroli, a na dawaniu pouczeń. Więc w/g twojego rozumowania, to część kierowców doszła do wniosku, a p-------ę komuś w tył, bo dziś już nie pouczają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niki_niki: a myślałem, że tylko na głównej siejesz ferment. Jeździsz samochodem? Znasz typowe miejsca kontroli? Bo ja znam kilka takich żerowisk. I wielu czynnych kierowców je zna. I każdy zauważył, że na zerowiskach policji w trakcie protestu nie było

A wiesz razem z @Sm3rf1k: gdzie byli? No w miejsca, gdzie powinni na co dzień i faktycznie poprawiać bezpieczeństwo
  • Odpowiedz