Wpis z mikrobloga

Kiedyś bardzo dobrze prosperujący pensjonat, dziś niestety stoi opuszczony. Było to Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne, w którym znajdowało się m.in. kilkadziesiąt pokoi noclegowych, sale konferencyjne, restauracja, bilard, kawiarnia i sauna. Wewnątrz budynku pomimo wielu kradzieży i jak na razie lekkiej dewastacji, zachowało się jeszcze sporo wyposażenia. Odwiedziłem ten obiekt kilka tygodni temu i jak zwykle dzielę się zdjęciami z tego miejsca.

Link do fotorelacji Tutaj

Zawsze staram się uważać przy eksplorowaniu takich opuszczonych obiektów. Pomimo tego, że zwiedzam je już od kilku lat i do do tej pory nic mi się złego nie przydarzyło, niestety na terenie tego obiektu miałem mały wypadek. Nie zauważyłem nie zabezpieczonej studzienki kanalizacyjnej i prawie wpadłem do środka. Ciężko to wytłumaczyć, ale zawiesiłem się na deklu, który nie był do końca zasunięty. Ból żebra przez tydzień czasu gwarantowany. Także Mirki patrzcie pod nogi jak chodzicie po takich obiektach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój Fanpage / Instagram
#fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #historia #opuszczonemiejsca #urbex #urbanexploration
nightmeen - Kiedyś bardzo dobrze prosperujący pensjonat, dziś niestety stoi opuszczon...

źródło: comment_GASQqCzVtnsFhv4SNwh3hrYtM1kyiRhC.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach