Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tym #orange na kartę ?
Jeśli dobrze liczę to zapłacę 100 zł / 4 miesiące za które dostaje 50 GB do wykorzystania w przeciągu 5 miesięcy + do tego 15 GB(+1GB/mies.) za pakiet miesięczny 25 zł i to wszystko mi się kumuluje ?
Czy to jest najlepsze wykorzystanie tej oferty ?

Chyba że jest opcja uzbieranie z 60 Gb przez te 4 miesiące i korzystać z nich do wyczerpania a w między czasie wykupić jakiś pakiet sam no limit rozmowy sms ?
#pytanie #gsm #prepaid #internet
  • 21
@arek0092: Najlepsza taryfę wg.mnie to orange free. Za samo doładowanie już dostajesz sporo GB plus jakieś tam bonusy chyba w zależności od tego jaką kwotą doładujesz. To wszystko się kumuluje i tak,później wystarczy kupić jakiś pakiet na rozmowy i smsy już bez GB ,chyba ,że korzystasz dużo,to jest jakiś pakiet z smsam i i rozmowami bez limitu do wszystkich plus jakieś GB dodatkowo. Wszystkie te GB się kumulują i są ważne
@arek0092: Można się obejść,jeśli nie dzwonisz dużo i nie piszesz smsów,to raczej obejdzie się. Dostajesz też jakieś plny na konto promocyjne do wykorzystania w orange. Nie pamiętam ile to będzie po doładowaniu za 100zł. Nie ma chyba żadnego pakietu internetu z no limit. Ale już za samo doładowanie za 100 dostajesz 50GB plus ileś tam GB za taryfę orange free i plus 10GB za staż w orange poniżej jednego roku. Nawet
@Creative3000: Bardziej chodziło mi o no limit rozmów i sms ale znalzłem za 14 zł pakiet 200 sms i 200 minut / miesiąc co jest dla mnie wystarczającą ilością.
Więc za 100 zł na 5 miesięcy mam 50 GB i 70 zł idzie na rozmowy i sms ?

-doładowujesz konto za 100,dostajesz 50GB do wykorzystania przez 5 miesięcy za samo doładowanie, plus chyba 10GB za taryfę orange free i coś około 10GB za staż w orange poniżej 1 roku.
- dodatkowo z tej stówy możesz aktywować za 25zł pakiet rozmów i smsów no limit do wszystkich sieci i na stacjonarne i wraz z tym pakietem otrzymujesz jeszcze 10GB. Pakiet ten ważny jest 30 dni.

Co do tego stażu mogę się
@Creative3000: W sumie nie wiem czy w przeciągu 5 miesięcy wydam tą stówę na rozmowy i sms, a z drugiej strony wykupując pakiet za 25 zł musiałbym doładowywać już co 4 miesiące co zwiększa koszty. Dobrym zabezpieczeniem byłby po prostu pakiet minut i sms na miesiąc bo internetu na pewno nie wykorzystam.
@Creative3000: Tak rozumiem ale 100 zł czyli moje jedno doładowanie wystarczy na 4 pakiety więc nawet jeśli zostanie mi internetu na 5 miesiąc korzystania nie będę posiadał już no limitu rozmów i sms więc będę musiał doładowywać co 4 miesiące chcąc korzystać z pakietu, a jeśli odpuściłbym sobie w ogóle kupno pakietu mógłbym doładowywać do 5 miesięcy licząc że wystarczy mi pieniędzy na sms i rozmowy albo znaleźć zwykły pakiet sms'ów
@arek0092: Ja rozmawiam i smsuje mało.Wszystko leci z konta głównego albo promocyjnego jeśli dzwonię do orange. Nie kupuję pakietów,a internet wystarczy mi z samego doładowania i bonusów. Jak mało rozmawiasz i smsujesz,to te 100zł możesz przeznaczać na rozmowy i smsy. Wydzwonisz je w ciągu 5 miesięcy?
@Creative3000: Myślę że chociaż z 30 min i 30 sms wyślę na miesiąc ale też ciężko to określić. Lubię mieć zabezpieczenie żeby mi w jakimś krytycznym momencie nagle nie zabrakło takiej możliwości.
@arek0092: No decyzja należy do Ciebie. Nie musisz brać pakietu no limit za 25zł/mies,tylko wziąć jakiś mniejszy,tak żeby dostosować go do swoich potrzeb :D Wiadomo,że bez pakietów liczy ci więcej za rozmowy i smsy szczególnie poza orange.