Wpis z mikrobloga

@Cwelohik: Przecież do liceum idą największe głąby, bez pomysłu na siebie. Napychają swoje głowy przez 4 lata bzdurami, a potem idą na socjologię, polonistykę, czy inne nieprzyszłościowe kierunki.
  • Odpowiedz
@bartleby: do liceum idą w większości osoby które w ogólności zamierzają iść potem na studia, a nie tylko bezsensowne studia. Bo i po #!$%@? marnować rok na naukę czegoś, czego i tak się później będziesz uczył na studiach?
  • Odpowiedz
  • 75
@bartleby XDDDDDDDDDD, byłem przez miesiąc w technikum. Większych głąbów nie widziałem, nawet nie wiesz jak się cieszę, że przepisałem się do liceum
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: Pozdrawiam z ciepłego domu gdzie właśnie skończyłem składać zamówienia i teraz biorę się za projektowanie ogrodu dla mojej babełe. A zapomniałem, że wy po licbazie jesteście zaprogramowani do tyralni jak takie robociki, ale zawsze studia hur dur przyszłość XDDD
  • Odpowiedz
@Matsoj: No #!$%@? rzeczywiście xD Po technikum i tak idziesz do gównoroboty, bo na lepsze stanowiska są ludzie po politechnice. Różowa studiuje na uczelni ekonomicznej i wszyscy jej znajomi po technikach są zgodni: to była bezsensowna strata jednego roku.
IMO najwięcej sensu ma LO+studia, bo szybciej. Dobra będzie też ogarnięta zawodówka, ze względu na ten słynny fach w ręku, jednakże znalezienie takiej, gdzie stężenie sebostwa jest stosunkowo niewielkie zapewne graniczy z
  • Odpowiedz
@elo490500: Akurat informatyka to taka dziedzina gdzie spora część to pasjonaci, więc idąc na studia mają już jakieś podstawy. Ale nawet jeśli nie potrafią, to co? Skoro i tak to wszystko jest na studiach od zera? Marnować rok w technikum po to, żeby potem przez pierwszy rok studiów się nudzić na typowo kierunkowych przedmiotach?
  • Odpowiedz
@elo490500: Tak, jeśli włożysz też od siebie odpowiednio dużo pracy od siebie to tak. Jestem świeżo po obronionej inżynierce z informatyki. Koleżanki z roku zaczynały od zera. I obecnie praktycznie wszystkie mają zajebistą pracę i niezły hajs. Chcącemu nie dzieje się krzywda.
  • Odpowiedz