Wpis z mikrobloga

@SZCZUPAK230:
Lekarze zaczynaja zarabiac, ale pozno, do tego domy na Lazurowym Wybrzezu buduja nie ze szpitalnego etatu, tylko z pracy w NZOZach (czyli tego ze robia de facto 2+ etatu).

Zreszta gdzie Rzym gdzie Krym? Strazak ma dyzur 24h, potem 48h odpoczynku. Statystyki strazy pokazuja srednio ok. 2,75 interwencji w ciagu dnia, czego pozary to ledwie 25-30%. Duza czesc z pozostalych zgloszen to falszywe wezwania albo rozne „michalki” typu kitku
  • Odpowiedz
@Dutch: słuchaj. Tak się składa, że pracowałem na Sortowni i wiem, że nie ma lekko, ale pracując w dyżurach mogłem sobie cokolwiek zaplanować i miałem stały grafik. Obecnie pracuję w prewencji i teraz znajdź w internecie rozporządzenie na temat mojego rozkładu czasu pracy. Podpowiem- wyczytasz, że pracuję w ośmiogodzinnym systemie pracy, między służbami przysługuję mi 11 godzin przerwy, a po służbie nocnej 14 godzin. Wiesz jak to w praktyce wygląda?
  • Odpowiedz
Mało jest ludzi którzy umierają zaraz po rozpoczęciu albo jeszcze przed przejściem na emeryturę i ich pieniądze odchodzą w niepamięć?


@Stragan: wiesz co to jest ubezpieczenie? za OC i AC płacę a nie zobaczę nawet połowy tego - jestem na minusie, poszło na to z 15 000 zł albo więcej, a dostałem tylko 1500 zł odszkodowania. Ubezpieczenia są niesprawiedliwe?

  • Odpowiedz