Wpis z mikrobloga

@robertt1969: ja nie mam pretensji do ciebie tylko ogólnie to chore, że można mieć 40 lat pracy i mieć specjalne przywileje przy odchodzeniu na emeryturę

według mnie powinno być jednolicie dla wszystkich...
albo praca do X lat do emerytury - na przykład do 60-65 roku życia i wtedy zależnie od tego ile się pracowało tak wysoką ma się emeryturę
albo praca przez X lat do emerytury - na przykład przez
  • Odpowiedz
@Arachnofob: ja tylko wziąłem co dali...dlugo by pisać o samej słuzbie ale kilku moich kolegów mają 40 kilka lat musieli odejść bo psycha im siadla...i mają problemy ze sobą . Pozamykani w domach boją się wyjsć do ludzi.. mundur to naprawdę specyficzny rodzaj pracy i wielu ludzi płaci za to sporą cenę
  • Odpowiedz
@robertt1969: a ja mam sąsiada który od 30 lat pracuje przy laminatach, chemia spowodowała, że stracił węch i smak o długofalowych skutkach nie wspominam i jeszcze będzie musiał tam siedzieć z 10 następnych i wykańczać zdrowie kompletnie

zawód który jest za to najbardziej niebezpieczny (biorąc pod uwagę statystyki wypadków śmiertelnych) to mechanik samochodowy, oni jednak umierają w ciszy i nie organizuje im się żałoby narodowej
  • Odpowiedz
@robertt1969: nie masz żadnych planów, zeby czasem legalnie dorobic? jakies struganie w drewnie, kierowca ciężarówki.. Mam kumpla, był kierowcą i na emeryturze też został kierowcą, na początku miał problem ogarnąć, że nie można tak zapierd...ć :) i delikatnie wymuszać :)
  • Odpowiedz
@widmo82: kierowca ze mnie kiepski...muszę troche odpocząć...przez cale zycie dojeżdżalem do pracy 70 km w jedną stronę...mam już dość podrózowania...a potem pomyślę...mogę komus instrukcję opracować ppoz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz