Wpis z mikrobloga

Walczę z tym potworem w polskiej dynamicznej grze MMORPG, w której można grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem), który pojawia się co 18 minut, a w czasie kiedy się respawnuje przeglądam profil Natalki z humana na fapbooku no i tak to się przegrywa to nędzne życie. W tym czasie wyobrażam sobie, że jestem chadem-180, trzymam Natalkę za rękę, spacerujemy, podróżujemy, chodzimy do kina, przytulamy się, planujemy wspólną przyszłość, wspieramy się, mówimy sobie ciepłe słówka, patrzymy sobie w oczy, całujemy się... no można tak bez końca, ale co tu dużo mówić, skoro przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola nawet nie będzie początku. Załączam Two Steps from Hell, aby pogłębić te #feels no i tak czekam do respawnu potwora i tak cały czas. I to jest cała moja nędzna wegetacja, a co w tej chwili robi Natalka z humana i z kim to już wszyscy dobrze wiemy najlepiej. Mam szczęście, że jej nie znam, dzięki temu nie zakocham się w niej i po raz kolejny nie zostanę zruinowany przez p0lkę, tak jak zrobiła to #p0lka patrycja 10. litego 2016r. Jak ja nienawidzę tego życia przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola z***anego. Potrzebuję się przytulić, zrobię to z moim króliczkiem Benkiem, zawsze mogę liczyć na jego wsparcie w trudnych chwilach takich jak ta...
#przegryw #depresja #zalesie #stulejacontent #tfwnogf #p0lka #feels
Pobierz
źródło: comment_eWbKUQPBLB290AJN2dW7cDoFBCUHJKmK.jpg
  • 5
@kiedysbylemnormalny: Aż się łezka w oku zakręciła na widok margo. Też kiedyś trochę w to grałem ale na szczęście już przestałem i pomału wychodzę z przegrywu. Pamiętam jak kiedyś fajna laska zaprosiła mnie na spacer a ja odmówiłem i poszedłem obstawiać herosa evenciaka xd Powodzenia albo przynajmniej wielu wylotanych legend