Wpis z mikrobloga

Jeśli jest tu jakiś mireczek który koło godz 2-2.30 dzwonił po pogotowie do #!$%@? chłopa leżącego gdzieś między Kazimierza Wielkiego a jp2 we Wrocław to dziękuję. Moj niebieski tak ostro się nawalil na imprezie firmowej że zasnął po drodze. Przywiozlo go pogotowie.

Zabić to za mało
  • 121
  • Odpowiedz
@AgresywnyNick: raz na 30 lat się upodlił do granic możliwości a ty juz go wyzywasz od patusow xD panowie z karetki proponowali wytrzezwialke ale ja dobra kobieta jestem. Ma swoją własną wytrzezwialke w łazience xD spi pod umywalką bo szkoda mi dywanu w sypialni ( )
  • Odpowiedz
@AgresywnyNick: nie. Nie jestem z tego dumna ani trochę. Cieszę się tylko że ktoś nie zostawił go na ulicy #!$%@? przy - 7 żeby zamarzł.
Wytrzeźwieje to będzie srogi #!$%@? teraz i tak nie ma to najmniejszego sensu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 269
@AgresywnyNick: A wiesz, ze osoba z cukrzyca moze miec kwasice ketonową, ktora powoduje, ze z ust smierdzi amoniakiem? Osoba taka moze zachowywac sie jak pijana i tak smierdziec. Gratulacje, gdyby trafilo na ciebie, to jest szansa, ze przyczynilbys sie do smierci takiej osoby. Jesteś zerem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Precypitat: Podsumowując, nie kazdy nieprzytomny smierdzacy alkoholem to alkoholik. Ale moze byc tez cukrzykiem w stanie bezposredniego zagrozenia zycia. Mam nadzieje, ze ktoremus przychlastowi, ktory popiera komentarz @AgresywnyNick ta wiedza wejdzie do pustego łba.
  • Odpowiedz