Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Po roku spokojnego życia, kiedy myślisz że nic cię nie zaskoczy zaczyna się dziać. Wszystko na raz. W zeszłym tygodniu dostałem info od kumpla, że szuka wspólnika do biznesu (barówa z szybkim jedzeniem i alkoholami). Od razu decyzja o wejściu. Wczoraj dostaje cynk od promotora z bardzo ciekawą opcją pracy związaną z zainteresowaniami. Połączenie pasji i pracy brzmi najlepiej na świecie no i ta propozycja po wstępnej rozmowie tak wygląda. W poniedziałek mam spotkanie odnośnie drugiej opcji i wtedy wszystko się wyklaruje.

Teraz mam tak ciężki orzech do zgryzienia. Masakra. Własny biznes to coś co zawsze chciałem spróbować, jedyny minus to to, że stanie za barem nie jest jakoś interesujące. Z plusów natomiast tutaj pieniądze mogą być większe i pracujesz dla siebie. Co byście zrobili? :)

#wlasnafirma #kiciochpyta #pracbaza
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cockatrice: wiem wiem, tylko ta druga branża jest też tak trochę hermetyczna. Taka szansa już może się nie pojawić. Zobaczymy po poniedziałkowym spotkaniu. W dłuższej perspektywie po zdobyciu doświadczenia mógłbym również podjąć pracę na własny rachunek. Ehhh trudne decyzje :D