Wpis z mikrobloga

Okej, więc w #tajlandia wiele dziewczyn pracuje normalnie, a po pracy puszcza się z turystami za kasę, kobiety tu są strasznie łase na kasę, poniżej przykładowa rozmowa z laską z którą zesparowało mnie na #tinder , gdzie oczywiście nie pisze, że jest "freelancerką" i spotyka się tylko za kasę. Wysłała mi zdjęcie gołego wypietego dupska, a potem przestałem odpisywać, bo nie będę płacił #!$%@? za #seks ¯\_(ツ)_/¯. Także mireczki doceńcie troszkę #polki , ale i tak wybierajcie Ukrainki ( ) .


#logikarozowychpaskow #ciekawostki #roksa #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #azjatki #dupeczkizinstagrama #dupsko
KondominiumKatoSocjalistyczne - Okej, więc w #tajlandia wiele dziewczyn pracuje norma...

źródło: comment_J0cN5VP5PptokUX5Om34yEVzlz2FHz1g.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@banjo: te suki lecą na jego paszport, naiwne. Może taki względnie młody biały jawi się też trochę jak bóg? Gdyby mial 50 lat, siwą resztkę włosów i piwny brzuch, to by pewnie musiał płacić. Czego nie rozumiesz? xD W ogóle tam chyba Rosjanie przeważają.
HansLanda88 - @banjo: te suki lecą na jego paszport, naiwne. Może taki względnie młod...
  • Odpowiedz
  • 0
@HansLanda88 no nie wiem, one chyba wiedzą, że nie ma kasy. Jaki paszport, polski?xdddd muszą typa utrzymywać, myślisz że on działa jak te murzyny w spamie? Daj mi 10k, a dam ci mój spadek po dziadku 50 milionów? Najpierw wszyscy się z niego śmiali, potem bali o jego nerki, a teraz wszyscy są w szoku xD
  • Odpowiedz
@banjo: Potwierdzam to co mowisz

A to co OP mowi to gowno prawda. Bylem pare razy w Tajlandii i mialem okazje pograc w planszowki i dluzej porozmawiac z bargirl.
  • Odpowiedz
@banjo Zdziwilabys sie. Jesli ma typ urody, ktory azjatki lubia to moze sie wkrecic w takie uklady. A jak dobrze trafi to jeszcze dostanie z 5000zl "kieszonkowego" co miesiac:)
  • Odpowiedz
  • 0
@Taidonk ale to też młode tajlandki? Czy stare raszple? Bo ta nowa "dziewczyna" kolegi pracuje w jakimś korpo (elektroniczne typu Samsung) to u nich pewnie jak fabryka u nas, to chyba nie jest bogata? Nie znam się kompletnie
  • Odpowiedz
@banjo Zalezy jakie ma stanowisko w korpo. Jak jakies podstawowe biurowe to zarabia niecale 2.5k na zlotowki wiec za bogata nie jest.

No jak mloda to pewnie po prostu chce sie zabawic z bialym co sie jej podoba i ma w dupie ze go musi trochu utrzymac:)
  • Odpowiedz
@plackojad: Nie do końca. Z reguły na zasadzie „ale biały frajer daje się naciągać”. Z dumą to ma niewiele wspólnego, a córka mówi, ze to narzeczony, a nie klient. Choć każda relacja/sytuacja są inne bo ludzie nie są identyczni.
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: To normalne, taki maja algorytm. Sugeruje jeszcze raz, bo może zmienisz zdanie czy coś. W miejscach turystycznych Tajki używają Tindera do szukania klientów... to tam właśnie są trapy jakby ktoś chciał wiedzieć ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne ale wiesz, że zdecydowanie więcej jest lasek, które po pracy nie puszczają się z turystami za kasę? A ty narzekasz na jakąś jedną co jeszcze ci za free nudesy wysłała i nie chciała marnować twojego czasu, nie rozumiem ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz