Wpis z mikrobloga

Okej, więc w #tajlandia wiele dziewczyn pracuje normalnie, a po pracy puszcza się z turystami za kasę, kobiety tu są strasznie łase na kasę, poniżej przykładowa rozmowa z laską z którą zesparowało mnie na #tinder , gdzie oczywiście nie pisze, że jest "freelancerką" i spotyka się tylko za kasę. Wysłała mi zdjęcie gołego wypietego dupska, a potem przestałem odpisywać, bo nie będę płacił #!$%@? za #seks ¯\_(ツ)_/¯. Także mireczki doceńcie troszkę #polki , ale i tak wybierajcie Ukrainki ( ) .


#logikarozowychpaskow #ciekawostki #roksa #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #azjatki #dupeczkizinstagrama #dupsko
KondominiumKatoSocjalistyczne - Okej, więc w #tajlandia wiele dziewczyn pracuje norma...

źródło: comment_J0cN5VP5PptokUX5Om34yEVzlz2FHz1g.jpg

Pobierz
  • 46
@KondominiumKatoSocjalistyczne uwaga. Mam kolegę, który poleciał tam, do Tajlandii, do zamężnej kobiety. Wynajęła mu mieszkanie, dała na jedzenie. Rzucił ją, teraz spotyka się co jakiś czas z inną, która daje mu dach nad głową i utrzymanie. Leci szósty miesiąc jak tam jest (dwa razy już wizę przedłużał). Teraz pytanie- jakim sposobem on znalazł tyle sponsorek, a Ty mówisz o tym, że tajlandki dają turystom za hajs? Raczej hajs za dawanie dają xD
@Czarendzer wiem, że w poście jest napisane "wiele dziewczyn". To jak wiele się puszcza za kasę i wiele daje kasę za seks xD to ktoś tu nie ma racji, bo logicznie rzecz biorąc nie może być wiele i wiele na raz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Czarendzer ech, po prostu nie mogę sama uwierzyć w historię tego typu, który miał życie jak typowy przegryw z wykopu, prawie 30lat, bez pracy, p0lki to c000rvy, a jakieś Azjatki go chętnie utrzymują xD