Wpis z mikrobloga

Okej, więc w #tajlandia wiele dziewczyn pracuje normalnie, a po pracy puszcza się z turystami za kasę, kobiety tu są strasznie łase na kasę, poniżej przykładowa rozmowa z laską z którą zesparowało mnie na #tinder , gdzie oczywiście nie pisze, że jest "freelancerką" i spotyka się tylko za kasę. Wysłała mi zdjęcie gołego wypietego dupska, a potem przestałem odpisywać, bo nie będę płacił #!$%@? za #seks ¯\_(ツ)_/¯. Także mireczki doceńcie troszkę #polki , ale i tak wybierajcie Ukrainki ( ) .


#logikarozowychpaskow #ciekawostki #roksa #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #azjatki #dupeczkizinstagrama #dupsko
KondominiumKatoSocjalistyczne - Okej, więc w #tajlandia wiele dziewczyn pracuje norma...

źródło: comment_J0cN5VP5PptokUX5Om34yEVzlz2FHz1g.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: ...
W turystycznym miejscach sa glownie typiarki, ktore przyjechaly do pracy. Jak wejdziesz na rokse albo odloty to tez masz kilkaset prostysutek. Dziewczyny kupuja premium i poluja na klientow na tinderze. Z jakich #!$%@? obserwacji jak Ty nawet nie wiesz jak premium dziala i czemu dwa razy te same ryje widzisz...

Jak ktos nie jest ulomem intelektualnym i nie szuka syfa//prostytutek to nie lajkuje profili z golymi dupami. Mialem ponad
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne po prostu im biedniejszy kraj tym wiecej dziewczyn tak dorabia. Tajlandia jest biedniejsza od Polski to ten % jest wiekszy.
Tutaj chociaz od razu mowia. W Polsce w wiekszych miastach tez coraz modniejsze sie robi taki zarobek za pomoca tindera. Tylko czasem bierzesz dupe na randke, kolacja a po kolacji mowisz " to moze skoczymy do mnie" a one "ale to bedzie kosztowac" xD
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne swoja droga trochu nieogarniasz tindera w tajlandii. Tutaj to trochu agencja towarzyska bo cala branza sie oglasza wiec spory % dziewczyn co do ciebie zagaduja, zwlaszcza w miejscach turystycznych to beda branzowe. To tak jak bys wszedl na rokse i mial pretensje, ze kazda chce pieniadz.
  • Odpowiedz
Nie do końca.. te czasy w Tajlandii juz minęły..


@lukasdro: albo jesteś paskudny albo kompletnie pozbawiony gadki elementarnej. Umówić się na miasto w Bangkoku idzie bardzo szybko. Tak, nawet w dzisiejszych czasach.
  • Odpowiedz