Wpis z mikrobloga

Wstać rano z mężem zrobić mu śniadanie w domku i do pracy, przed ślubem i zajściem w ciaze, a co za tym idzie siedzeniem w domu nawet nie przypuszczalam, że takie rzeczy mogą dawać tyle przyjemności zresztą tak samo jak czekanie na męża po pracy z gorącym obiadem na stole, takie zwykłe życie małe czynności, a dają tyle radości () #zwiazki #malzenstwo
  • 84
  • Odpowiedz
@egocentryczka: racja, wydawalo Ci sie. Co do sytuacji, to wiadomo ze jako zaciazona samica masz ograniczone pole manewru w kwestii uzasadnienia, przed mężem i światem, jakiejkolwiek użyteczności. Pamiętaj ze jeszcze kolacja jest do zrobienia, a naukę pisania zacznij od czytania książek innych niż kucharskie (a #!$%@? tam, pewnie przepisy z netu)
  • Odpowiedz
powiem Ci tak, zmienić się zmieni i to dużo, zdaję sobie z tego sprawę :) ale te zmiany mnie cieszą, że będzie ciężko też wiem, ale tak już w życiu jest - ważne żeby się szanować, robić małe rzeczy, które będą nas cementować i każdego dnia stawiać czoła wyzwaniom :) oby nam się udało i oby każdy dzień nas cieszył mniej lub bardziej, ale razem we dwójkę, a już niedługo we trójkę
  • Odpowiedz
@egocentryczka: jak się człowiek mocno skupi, to zrozumie.
Ale napisałaś niestylistycznie strasznie, co stanowczo utrudnia przekaz. Starczylaby kropka, enter choćby po pierwszym zdaniu.

A co do reszty - nie słuchaj, ze po porodzoe będzie gorzej. Na pewno inaczej, momentami trudniej. Ale od Was zalezy reszta.
Jeśli będziecie wspolpracowac i troszczyć się o siebie wzajemnie, wcale nic nie musi być gorzej ;)
  • Odpowiedz
@egocentryczka: przecinki nic tu nie dały. Zwlaszcza, że gdzieniegdzie ich brakuje.
Tekst pisany różni się od wypowiedzi ustnej i trzeba o tym pamiętać.
Można coś jednym tchem powiedziec, ale pisząc nalezy zastosować poprawna interpunkcje i stylistyke. Inaczej wszystko zlewa się niekiedy w jakiś belkot,gdy j ktoś wybitnie ma problemy z językiem.

Ja bym to przeredagowala np
  • Odpowiedz
@agaja:

Wstać rano z mężem zrobić mu śniadanie w domku i do pracy...


Dałbym tam jeszcze przecinek jeden.

Wstać rano z mężem, zrobić mu śniadanie w domku oraz do pracy...
  • Odpowiedz
@egocentryczka: jak czytam takie opowieści to wydaje mi się jakbym czytał jakaś bajkę. Kobieta której zależy na facecie i zależy na jego szczęściu oraz bycie dla niego sprawia jej przyjemność. aż się wierzyć nie chce.
  • Odpowiedz