Wpis z mikrobloga

Wstać rano z mężem zrobić mu śniadanie w domku i do pracy, przed ślubem i zajściem w ciaze, a co za tym idzie siedzeniem w domu nawet nie przypuszczalam, że takie rzeczy mogą dawać tyle przyjemności zresztą tak samo jak czekanie na męża po pracy z gorącym obiadem na stole, takie zwykłe życie małe czynności, a dają tyle radości () #zwiazki #malzenstwo
  • 84
  • Odpowiedz
@wykopowiczka69: a mogłabyś powiedzieć gdzie ja w tym wpisie jestem roszczeniowa? - to po pierwsze. Po drugie nie urodziłam bo jestem obecnie w 9 MC i ciężko byłoby mi teraz pracować, po czwarte co ma do tego skarbowa? Po piate po co mam niby gdzieś spie..., po szóste czemu kobietę w ciazy lub nawet z małym dzieckiem odrazu nazywasz karyna, tylko karyny Twoim zdaniem rodzą dzieci?
  • Odpowiedz
@egocentryczka: Oczywiście, że tak. Ponad połowa ludzi w wieku rozrodczym nie jest w związku formalnym lub jest w takowym bez potomstwa. To nas jest większość. Ktoś na 500 plusy, macierzyńskie i szczepionki dla gówniaków musi #!$%@?ć. Ja niestety nie mam tej przyjemności bycia utrzymanką, więc muszę mieć prywatną opiekę medyczną, bo nie mam całego dnia na stanie do jakiegoś sfrustrowanego i zmęczonego lekarza, który nie doszły i przepisze mi lek
  • Odpowiedz
@wykopowiczka69: musisz trochę zwolnić z ocenianiem ludzi :) tak się składa że żyje w związku formalnym, oboje pracujemy, na 500+ się nie zalapiemy o lekarzach pisać nie bede bo to już zupełnie moja sprawa czy chodzę do nich prywatnie czy na NFZ skoro w obu przypadkach można powiedzieć że za to płacę :). Polecam trochę mniej nienawiści do ludzi więcej spokoju i może nie wrzucanie wszystkich do jednego worka bo
  • Odpowiedz
@agaja: widziałam ehh, ciekawe czy to osoba o faktycznie tak nienawistnym usposobieniu czy może w ten sposób się dowartosciowywuje czy może aż tak nienawidzi świata i ludzi albo zwyczajnie lubi ludziom dopierdzielic ot tak :)
  • Odpowiedz
@egocentryczka: wykopów boli to co napisałaś, bo podświadomie wiedzą że są takimi toksykami, iż bardzo mało prawdopodobne jest to że ktoś dobrowolnie i bezinteresownie będzie tak o nich dbał.

Dlatego piszą jak to się wszystko zmieni na gorsze itd. bo starają sobie to zracjonalizować myśleniem że nawet jeśli teraz jesteście szczęśliwi, to za dwa lata albo mniej na pewno przestaniecie i będziecie się żreć między sobą.

Typowa racjonalizacja w stylu
  • Odpowiedz
@egocentryczka: nie przejmuj się takimi ludźmi.
Za jakiś czas będziesz patrząc na meza i synka/coreczke obok, a w serduchu będzie grzalo takie cudowne szczescie :)
A inni nadal będą się kisic w swojej złości i zgorzknieniu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@agaja: dziękuję :). Życzę całym serdychem wszystkiego dobrego, a właściwie dwoma serduchami :). Pozdrawiamy Ciebie serdecznie ja i Mala która póki co siedzi jeszcze we mnie ʕʔ
  • Odpowiedz
dziękuję za dobre słowo i życzę Ci w życiu codziennie więcej szczęścia :) ale to tak dużo żebyś codziennie się dziwił że może go być więcej niż było (ʘʘ)


@egocentryczka: dziękuję za życzenia i również życzę wszystkiego dobrego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Za jakiś czas będziesz patrząc na meza i synka/coreczke obok, a w serduchu będzie grzalo takie cudowne szczescie :)


@agaja: hahahahah
Za jakiś czas synek/córeczka powie że #!$%@? takich nudnych starych co nie wiedzą nic o życiu, a mąż będzie marzył o weekendzie z pachnącą koleżanką z pracy żeby tylko uciec od grażyny z rozstępami w zapierdzianych dresach

@egocentryczka
  • Odpowiedz