Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sasekk: mobile Vikings Mireczku. 25zl/mc a w zamian za to masz 15gb neta (który niewykorzystany nie przepada), smsy i rozmowy bez limitu do wszystkich. Zasięg taki jak w Play, ja nie narzekam nic a nic. W razie pytań lub jeśli jesteś chętny do skorzystania to napisz na PW, a chętnie wyślę ci kod polecającego.
@sasekk: nju ma spoko pakiety na kartę, ja mam abonament w premium mobile (ale na czas nieokreślony, tylko miesiąc wypowiedzenia jest) to za 44zł za dwa numery mam co miesiąc SMS, rozmowy bez limitu i po 30GB neta, jestem zadowolona
Witam. Zachęcam do skorzystania z oferty Nowego Plusha, gdzie za jedyne 25 zł możesz uruchomić promocję Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu - połączenia na nr stacjonarne i komórkowe + SMS/MMS + 10 GB + Pakiet Social Media (bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp). Pakiet jest cykliczny, ważny przez 30 dni. Aktywujesz go, wpisując kod: * 136 * 11 * 07 #.

Pozdrawiam,
Specjalista Plus.
Orange Free na Karte - Rozmowy i Smsy + Pakiet GB wersja cykliczna 7dni za 7zł. Doladowujesz 100zl co 4 miesiące (+10zl bonus +10zl skarbonka,50gb za doładowanie 100) wychodzi 25zl/msc. Po roku będzie około 200gb/msc, po 2 latach 400gb/msc + te za doładowania. Mam i polecam. W tej cenie nigdzie więcej gb nie będzie ;)
źródło: comment_8fYsDRjwvNuCDEEiAGdLUuNEHoTi99rl.jpg