Wpis z mikrobloga

@Pironeusz69:

Loszka: siema, cośtam cośtam, pierdu pierdu, próba normalnej rozmowy
Przegryw: nie wiem czemu ze mną gadasz, jestem taki c-----y i brzydki, pewnie z litości, chlip
Loszka:
Loszka:
  • Odpowiedz
@Pironeusz69: no to musisz pisać o głupotach, zartować, ironizować, sugerować i zwodzić.
Bez wywiadu co lubi robić, gdzie wczoraj była, chyba ze wyczerpiesz amunicje to wtedy pytasz.

Uzalac.to sie mozesz jak masz szczęke gigachada, bo wtedy zadziała
  • Odpowiedz
@Pironeusz69: Aż mi się przypomniało, jak kiedyś zrobiło mi się szkoda gościa tego typu i próbowałam mu wytłumaczyć, że przepraszanie za to, że żyje tylko odrzuca od niego laski. Przeprosił za to, że przeprasza za swoje istnienie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak mówisz różowej, która dała ci lajka, że jesteś brzydki i na pewno zrobiła to z litości, to włączasz jej myślenie "o hui, może faktycznie
  • Odpowiedz
@WibblyWobblyTimeyWimey: Nie chcę puszczać wywodu, ale niestety muszę; to jest często efekt braku męskiego wychowania. U mnie w szkole nauczycielki wpajały jakąś taką wyższość dziewczynek i stąd pewnie te przepraszające, wręcz błagalne podejście.

Ostatnio jadę sobie autobusem, obok mnie wolne miejsce i jakiś chłopak z wycieczki szkolnej usiadł bo nikt nie chciał ale nauczycielka kazała mu wstać bo musi ustąpić dziewczynce mimo że żadna nie chciała usiąść. Takich zachowań jest
  • Odpowiedz
@Pironeusz69: To też zależy od charakteru jeśli masz dużo testosteronu i ostry charakter to złapiesz jak działają relacje od razu, ale jeśli jesteś wrażliwy i masz niską inteligencje emocjonalną to bez dobrych męskich wzorców będziesz miał p--------e w życiu.
  • Odpowiedz
@Pironeusz69: Na przykład mój ojciec był w moim życiu nieobecny i jak były problemy to moja matka je rozwiązywała. Mam do teraz o to do niego żal tak naprawdę.

Kiedyś jak byłem w-------y to powiedziałem do niego że jest p---ą bo jak typowy przegryw wiecznie oczekuje ze sie wszystko za niego zrobi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz