Wpis z mikrobloga

Użytownik @AurenaZPolski wrzucił taki oto kłamliwy obrazek na wykop tagując go #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi

Użytkownik @Xaveri do tego założył, że Dunham nie ma problemów przez to, że jest żydówką.

30 sekund w Google pozwala zobaczyć jak wygląda prawda:

#bekazprawakow #prawackalogika #urojeniaprawakoidalne #neuropa
rzep - Użytownik @AurenaZPolski wrzucił taki oto kłamliwy obrazek na wykop tagując go...

źródło: comment_D9XjKP5YSlwGrEoNwYvGufJokO2aH6JF.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rzep: Jeszcze pod spodem komentarze o wydźwięku "to Żydówka, dlatego nietykalna" i reszta reszta wzięła to na poważnie, nakręcała. Jeśli to miał być "hehe mem-trolling" to raczej prawaków trollowanie, a z siebie samego robienie debila.

@Yukio_Mishima: @AurenaZPolski:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rzep nie wiem, ja brałem z reddita

@AurenaZPolski: patrząc na twoje wpisy latające po Mirko to ogólnie powinnaś się skupić na mówieniu jedynie o rzeczach, o których coś wiesz, tj. milcz.
  • Odpowiedz
@rzep:

In her book, Dunham describes examining her sister Grace's genitals when they were children out of curiosity, bribing her with candy for kisses and casually masturbating while lying in bed next to her.

Kto nigdy nie bił Niemca po kasku leżąc w jednym łóżku ze swoją siostrą niech pierwszy rzuci kamieniem.
  • Odpowiedz
@rzep: Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś Cosbiego bronił.

Znalazłeś jednego idiotę i rozbijasz to na całą grupę prawaków. Zaprezentowałeś właśnie poziom ludzi głosujących na PO i PiS. Popraw się, mam cię na oku.
  • Odpowiedz
Plusowałbym gdyby nie to, że @rzep jest takim samym hipokrytą i mistrzem w naginaniu rzeczywistości pod lewackie urojenia jak prawacy, których tu krytykuje. Smutne, że taki hipokryta dostał tyle plusów, skrajny bezmyślny fanatyzm trzeba zwalczać z każdej strony.
  • Odpowiedz
@Bury_Zenek:

Te "bzdurne obrazki" to dla większości prawaków główne źródło informacji o świcie które kreują ich światopogląd i przekonania.


Posluchaj @Yukio_Mishima bo Ci dobrze radzi. Tworzysz sobie obraz glupiego prawaka i z tym obrazem sobie dyskutujesz. Z drugiej strony prawaki sobie wysylaja analogiczne obrazki (chocby z jakiegos r/LateStageCapitalism) i tworza obraz glupiego lewaka. Obie strony sie przez to czuja lepsze, bo to latwiejsze niz sensowna dyskusja na poziomie. Obie
  • Odpowiedz
@rzep m----n zabija białą kobietę- zakopujesz, arab gwałci białą kobietę też zakopujesz, bo przecież fakty są rasistowskie, ktoś dodaje jakieś gównomemy- dostajesz szału macicy. Obiektywizm level lewactwo.))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ppp0laczek: Sprzeciwiam się tylko bezmyślnym nagonkom osób które nie mają pojęcia o czym piszą. Sam doskonale potrafię krytykować i krytykuję wiele zagrań i decyzji Nintendo. Nie robię jednak tego tak jak większość wypokowych asów intelektu w sposób bezmyślny i krótkowzroczny.
  • Odpowiedz