Wpis z mikrobloga

W poprzednim głosowaniu w #igrzyskamotoryzacji odpadła Mazda zyskując prawie 42% głosów. Głosowało aż 98 osób! Jestem w szoku i liczę, że zostaniecie na dłużej z naszym konkursem ʕʔ
Czas na ostatniego producenta z grupy A. Kto ma teraz odpaść? Kto zostanie i przejdzie do 2 etapu? A już jutro zaczniemy głosowanie w grupie B ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętajcie, że głosujecie na NAJGORSZEGO producenta samochodów.

#carboners #samochody #chevrolet #mazda #mitsubishi #mercedes #nissan #glupiewykopowezabawy
s.....u - W poprzednim głosowaniu w #igrzyskamotoryzacji odpadła Mazda zyskując prawi...

źródło: comment_OS1DWzj5kS1cE9KwCqXv3DEGInZj6rxU.jpg

Pobierz

KTÓRE SAMOCHODY SĄ TWOIM ZDANIEM NAJGORSZE?

  • Mercedes 36.0% (50)
  • Mitsubishi 32.4% (45)
  • Nissan 31.7% (44)

Oddanych głosów: 139

  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ANDRZ_J: @Majloo: Mazda odpadła za numer z poniższego filmu (tj kłamstwa na temat ocynku).

Mi trochę szkoda, bo mieli fajne pomysły, ale za ściemnianie w żywe oczy nie powinno być litości - dlatego sam na nich głosowałem.
GaiusBaltar - @ANDRZ_J: @Majloo: Mazda odpadła za numer z poniższego filmu (tj kłamst...
  • Odpowiedz
@sTreeTu Mam, ale w tym gronie wygrywa Mitsubishi które całkowicie przerzuciło się na suvy i też rdzewieje, i nissan który robi chyba najbardziej bezpłciciowe samochody na świecie. Acha. No i z dupy wsadzony mercedes jako marka premium i bezpośrednio porównywany do mazdy czy nissana. Bez jaj.
  • Odpowiedz
Bardzo trudne głosowanie.
Mercedesa nie lubię, ale historycznie bardzo zasłużony dla motoryzacji no i wciąż w awangardzie jeśli chodzi o nowe rozwiązania.
Nissan to też kawał historii (Datsun), do tego Patrol z lat 90'...
Mitsubishi zaś to Lancer Evo i Pajero.
Mimo wszystko Mitsubishi, za to że obecnie to już głównie suvizna, i brak jakiejś nie wiem, wizji, wychodzenia do przyszłości.
  • Odpowiedz
@ANDRZ_J: chyba wyszło, że w procesie produkcji używają cynku do zabezpieczenia nadwozia, ale w świetle europejskich przepisów/terminologii nie jest to proces ocynkowania (jest to jakieś dużo słabsze zabezpieczenie).
Chyba, że był jakiś następny etap tej historii.
  • Odpowiedz