Wpis z mikrobloga

@wacek_1984: Dzięki. To w skrócie wyjaśnię, mam nowa wersje 9.4 (jeszcze przed aktualizacja, tez nie działało) Otóż, gdy robię zgłoszenie (z powiadomieniem mailowym) wyskakuje błąd na czerwono po prawej stronie o treści: "Error sending SMTP email connect() failed. github/PHPMailer/PHPMailer/wiki/Troubleshooting"

Zainstalowany Dashboard po aktualizacji też działa średnio tj. "My Dashboard" działa, natomiast inne zakładki takie jak tickets, reports nie działają, w sumie nawet avatar się nie wczytuje na dashu.
@sophisticated7: nie pomogę, bo nie mam kodu przed sobą i nie widziałem nowej wersji. Wiem tylko, że starą mocno łataliśmy sami, a dodawanie niektórych ficzerów, to była droga przez mękę (czasami zakończona ślepym zaułkiem)

error dotyczy wysyłania maili, obadaj konfiga czy aktualizacja nie zmieniła konfiguracji, albo czy nowa wersja nie wymaga innych nazw parametrów np. "username" zamiast "user".
@sophisticated7: chodzi mi o konfigurację maila z której korzysta (?) GLPI. możliwe, że np. teraz domyślnie ma inny sposób autoryzacji. Sprawdzałeś dane konta do wysyłania maili? Nie zmienił ktoś hasła/serwera?
@zolwixx:

To jest zastanawiające, ostatnia działająca wiadomość z 17 stycznia.

Następujące automatyczne akcje zakończone błędem. Wymagają interwencji.
mailgate : Odbieranie wiadomości e-mail (Odbiorcy poczty)
--
GLPI
Wygenerowane automatycznie przez GLPI 9.3.0