Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam zagwoztkę. Przymierzam się do zakupu Ducati Monster 821 i rozważam różne opcje. Jedną z nich jest wzięcie używki, i tutaj pojawia się taka sztuka. Cena jest kurcze dużo niższa niż konkurencyjne oferty, byłem go dziś oglądać i wygląda naprawdę w porządku. Zastanawia mnie tylko właśnie ta cena, dlaczego taka niska. Sprzedawca twierdzi że nie ma żadnej historii. Czy ktoś może oglądał jakoś przypadkiem ten motocykl, albo interesował się nim? A może komuś nasuwa się coś co mogłoby troszkę rozwiać moje wątpliwości?

https://www.otomoto.pl/oferta/ducati-monster-821-polski-salon-aso-roczny-jak-nowy-przebieg-tylko-2500km-ID6zsljG.html

#ducati #motocykle
  • 14
@roots18: miałem 821 i to zarabisty motocykl. Ten z ogłoszenia wyglada ok. Cena adekwatna do wyposażenia. Ja kupowałem za 37k niewiele ponad rocznego na Termignoni więc tu by się też zgadzało.
@bocznica: wiesz co, może źle to ująłem. Tym ironem nawet trasy poza miasto kilkadziesiąt km męczyły, stąd ta zmiana. Raczej tras po kilkaset km robić nie będę także monsterek wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)