Wpis z mikrobloga

@yuim: wyborcza tak samo pisze farmazony o obozie rządzącym jak "niezależne media" piszą o obozie opozycji, jednocześnie bezkrytycznie chwaląc „dokonania” swoich pupilków.

W Polsce nie ma mediów, sa tylko tuby propagandowe. Nie ma dziennikarzy, sa tylko lalki na sznurkach. Zarówno pisowcy jak i kodziarze to intelektualnie jedna i ta sama grupa, tylko mająca zwroty swoich działań skierowane w przeciwnych kierunkach.
@yuim: Ziemkiewicz ich pojechał w swoim podsumowaniu tygodnia w tv republice, chociaż trzeba było do tego dotrwać bo pierwsze 10 minut coś o Bolku gadał. Zgadzam się jednak z tym że tv republika to manipulatorzy i propagandziści jak duża część mediów.
@yuim: nie głosowałem na nich a jestem konserwa. Mimo to, jeśli ktoś na nich głosował bo mówili o uproszczeniu i zmniejszeniu podatków to się nie dziwię. Nie bardzo rozumiem, czemu to oznacza, że nadal ich popiera, czemu nie mógł się wycofać z poparcia dla tych komunistów?
@yuim: konserwatyści/republikanie czy ogólnie prawica różnią się tym od lewicy, że pozwalają sobie i innym mieć własne zdanie. Na przykład mogę nie zgadzać się z komentarzem w sprawie X z TV Republika, i jednocześnie mogę się zgadzać z nią w jakiejś innej sprawie. Wiem, że w świecie lewicy każde odstępstwo od wytyczonej linii jest natychmiast potępiane i duszone w zarodku (patrz biedny dziennikarz GW, który ośmielił się powiedzieć, że lewica powinna