Wpis z mikrobloga

Jak budżetowo najlepiej umyć auto na myjni bezdotykowej? Coś czytam, że niedaleko mnie jest stacja z prawdziwą aktywną pianą, więc chciałem wypróbować. Pierwsze aktywna piana, spłukać i tyle? Te wszystkie programy z woskami itd. to dla picu i naciągania są? Planuję się wybrać na Zawiłą 62 w #krakow na Orlenie, jakiś Mirek wrzucał zdjęcie dwa miesiące temu i ponoć daje radę.
#myjnia
  • 8
@Drmscp: na zawiłej na orlenie jest aktywna piana, czy prawdziwa czy nie to nie wiem. Ale syf mi spłukało dosyć ładnie. Za 15 zl to spokojnie zdążysz wszystkie programu przelecieć. Za dychę bez wosku i nabłyszczania pewnie da się zrobić.
@Drmscp jak auto jest mocno brudne to dobrze jest za zlotowke splukac najpierw z wierzchu. Potem za zlotowke piana. Od razu po niej mozna przeleciec gąbką szyby. Potem czas na felgi, a piana sobie powoli dziala i splywa. Po wyszyszczeniu czterech felg, opon mozna leciec programy. Przy takim cotygodniowym zabiegu mozna robic auto za 7 PLN bez dotykania lakieru.
@lihtaz: W sumie chyba dychę wydałem dzisiaj, turbo piana + wszystkie programy oprócz hydrowosku. Następnym razem na pewno się uda za te 7 zł bo teraz już wiem ile czego leci za jakie pieniądze. ;-) Efekt zadowalający.