Wpis z mikrobloga

@MateriaBarionowa: Spuść powietrze. Nie czym się emocjonować. Mówimy o nic nie znaczącym konkursie, który medialny jest tylko z tego powodu, że jest narzędziem do dystrybucji politycznego przekazu a nie dlatego, że niesie wartość artystyczną. W mojej ocenie masz problem z tym, że w tym roku nasi reprezentanci nie będą mieli okazji stać się narzędziem promocji myśli politycznej włodarzy Europy.
  • Odpowiedz
@eshape55: przecież w tym wątku wypowiadają się ludzie, którzy nawet nie wiedzą czym jest folklor. W internecie wszyscy jak widać są ekspertami od wszystkiego. Nie odróżniają folkloru, folkloryzmu czy stylizacji. Nie ma co wymagać, żeby widzieli chociaż o tradycji i folkorze Podlasia czy dowolnego innego regionu...
  • Odpowiedz
a co wieś czy ludzie ze wsi są w czymś gorsi od miastowych?

od miastowej inteligencji? Zdecydowanie. Od miastowych roboli? Pewnie nie.


@MateriaBarionowa 3-4/10, bo zebrałeś sporą publiczność

Jak ktoś mający mniej niż 40 lat może się w ogóle nabrać na tak oczywistą zarzutkę
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa: Tulię (zespół) to Ty szanuj! Nie zapominajmy, że Godlewskie też startowały w eliminacjach... W końcu reprezentuje nas ktoś, kto pokaże folk, a więc coś, co jest związane z naszą kulturą, a nie kolejny wysryw pseudoartystów ze swoim gównianym utworem. Wierzę, że dzięki tym dziewczynom będziemy wysoko!
  • Odpowiedz
W Tulii występuje moja koleżanka z liceum i mimo, że ten styl muzyki mi w ogóle nie leży, a przez płytę i twórczość całej Tulii przebrnąłem tylko raz i to z szacunku, to i tak mimo wszystko są najlepszym obecnie wyborem na Eurowizję.

To co dziewczyny wykonuja w jakiś sposób wpisuje się w naszą kulturę i od tego nie uciekniemy. Znalazły niszę, koncertują, miały zaproszenie od Gortata do USA żeby zaśpiewać przed
  • Odpowiedz
@skywalkergw: to jest Ruski troll pewnie i w dodatku gej. Najlepiej niech pojedzie Margaret albo Enej przecież oni tan pięknie śpiewają.
A co do samej Tulii byłem sceptycznie nastawiony. Do czasu, aż poszedłem na ich koncert. Tak jak to brzmi na żywo to jest kosmos.
  • Odpowiedz