Wpis z mikrobloga

Po wczorajszym wpisie -> [tutaj](https://www.wykop.pl/wpis/38979895/#!$%@?-kolacja-przeze-mnie-zrobiona-pizza-stygnie-ro/) wołam plusujących i komentujących żeby opowiedzieć jak potoczyła się dalej sytuacja.
Wczoraj nie pękłem. Położyłem się pod drugą kołdrą. Dzisiaj obydwoje praca. Wrociłem to była już w domu. Na obiad zjadłem kebsa na mieście i po powrocie włączyłem konsole i sobie grałem. Przyszła raz zaczęła przepraszać, ja jednak nie chciałem gadać. Poszła do pokoju i płakała. Potem minęła godzina i przyszła znowu. Teraz wyjaśniłem jej wszystko, dlaczego ją lekceważę. Powiedziałem, ze zabolało mnie to, ze przygotowana kolacja przeze mnie nie wyszła i mieliśmy zrypane walentynki przez takie coś. Ona zamiast przyznać mi racje to zaczęła się nakręcać i znowu zaczęła się kłótnia. Poszła do pokoju i ryczała. Jako, ze bardzo ją kocham i uważam, ze dostała nauczkę, a jednak serce boli jak ktoś przez Ciebie drugi dzień płacze to poszedłem i powiedziałem, ze nie chce się kłócić i przepraszam za wszystko i bardzo ja kocham, ona powiedziała to samo. Pogodziliśmy się, zrobiła kolacje i dała mi prezent. Jak to Mirki pisali „baba nic Ci nie da tylko facet daje, to nie jest kolejny dzień kobiet”. Wydaje mi się, że kreatywny prezent i na pewno się przyda ( ͡º ͜ʖ͡º) Szkoda tylko, ze powiedziała, że dzisiaj te karty nie działają xd

#logikarozowychpaskow #walentynki #chwalesie
Pobierz onmatopeja - Po wczorajszym wpisie -> tutaj wołam plusujących i komentujących żeby op...
źródło: comment_Zii1X0QZReOf3oaEkp2QgYzCLwipxZ2B.jpg
  • 108
@ngvovqx: obiady i kolacje robi praktycznie codziennie, chyba ze gdzieś wychodzimy, albo zamawiamy. Mnie ciężko jest zadowolić, a jeżeli chodzi o spędzanie czasu na hobby to byliśmy na ferie w górach na snowboardzie pare dni, wiec spędzamy czas aktywnie razem
@onmatopeja: jak tak na to wszystko patrzę to zaczynam dostrzegać coraz więcej plusów że jestem sam. Ja wczoraj wstałem rano, pojechałem do roboty, wróciłem, poszedłem szybko zrobić zakupy żeby coś normalnie zjeść, wieczorem siadłem na wykopie, otworzyłem browara, w coś pograłem i poszedłem spać.

W międzyczasie tak dla odskoczni zamówiłem sobie z dostawą pizze którą sam #!$%@?łem.

Jakbym miał takie akcje płaszczenia się, obrażania itd przechodzić nawet co jakiś czas to
a to trzeba być dośswiadczonym by się dowiedzieć iż trzeba sobie tłumaczyć sprawy, nie okłamywać, okazywać szacunek i troskę i nie #!$%@?ć pustych frazesów bo się naoglądało słitaśnych serialików na netflixie?

aaaaaaaaha


@cierpkiezale: #!$%@? takie. Tutaj trzeba stawiać konkrety i sprawy jasno a nie się domyślać i obrażać za bzdury. Mi by szybko puściły nerwy.
@onmatopeja: Ja #!$%@?, dla mnie takie kupony to zawsze była żenuncja. Traktuje loda, kąpiel czy seks jako jakąś nagrodę moim zdaniem - masz kupon na loda xd xd xd nie żeby miała ochotę Ci sama zrobić, dajesz kupon jak na jakąś kiełbasę na festynie. Serio Ci się to podoba? Nigdy takiego czegoś nie rozumiałam. "Dawać" w prezencie loda czy seks, jakby to była jakaś ekstra sprawa czy nagroda.
@onmatopeja: Szczerze? Dziewczyna wydaje się fajna i przy tym bardzo mało pewna siebie i wrażliwa. Moim zdaniem to Ty się zachowałeś bardziej niedojrzale z premedytacją obrażając się za jej emocjonalną reakcję. Nie wiem, dla mnie obgadywanie partnera w internecie i robienie jakichś gierek na przetrzymanie, żeby sobie "wychować" partnera jest głupie... I zadziwia mnie też to jak wielu niebieskich pisze jednocześnie o tym, że dziewczyny prowadzą jakieś gierki i jednocześnie radzi,
@onmatopeja czyli ktoś już tutaj pisał o #!$%@? naturze kobiet xD skarpety Ci dała i loda chciała zrobić xD no podrecznikowo facet ma się wykosztowac a laska daje tylko dupe jakby to była tylko przyjemność dla faceta. Ehh taki ten świat #!$%@? że tylko wokół dupy się kręci... nie mówię o wszystkich laskach oczywiście żeby nie było że wszystkie są takie same i takie tam¯_(ツ)_/¯