Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #logikaniebieskichpaskow
Nigdy tak źle się nie czułem, mój ojciec zmarł w wieku 61 lat, mama zmarła 9 lat przed nim. Jestem jedynakiem, mam 36 lat - więc po śmierci matki, zaproponowałem że weźmiemy ojca do domu "żony" ( kawał domu w starym budownictwie - w którym mieszkamy do póki się wybudujemy - w miarę przyzwoicie odremontowany). Zawsze z rodzicami miałem dobry kontakt - ojciec był górnikiem - wcześniejsza emerytura - potem miał firmę - robił meble - dość dużo zleceń miał - no bidy nie było. No i zawsze było gadanie, że mam dla synku odłożone pieniądze jak umrę : jakieś 400 tysięcy na budowę domu itp - to jest dla mnie normalne, ja też będąc stary to okładał bym pieniądze dla swoich dzieci - bo po co mi są już pieniądze. Ojciec zmarł na zawał ; (rano jak zawsze wołałem wszystkich na śniadanie, on nie wstaje - nie było żadnych objawów że źle się czuł czy coś). No i jestem jedynym spadkobiercą - okazuje się, że po ojcu zostało niecałe 40 tysięcy,ani ziemi,ani niczego, z których jeszcze 25 trzeba zwrócić banku - nigdy w życiu nie poczułem się bardziej oszukany, tyle gadania, prawie co tydzień że ma dla ciebie pieniądze, pomogę wam się wybudować, mi też rodzice pomagali bla bla - jak się wprowadzał do nas sprzedał auto, dom rodzinny - gdzie są pieniądze z tego.. Zostać tak oszukanym przez własnego ojca......

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 32
@Piotero1 trochę nie rozumiem tej logiki . Gość 36 lat ma dostać 400 koła ma budowę domu gdy ojciec mu zejdzie ? To nie mógł mu dać żeby się wcześniej trochę wybudować ? Tu chodzi o to , że staruszek chciał żeby się nim syn opiekował i z nim był bo po 1 za te 15 tysięcy się nie wybuduje a po 2 gdyby widział że ojciec nic prawie dla niego nie
ISDN: Kasa może być w innym banku. Absurdalne w Polsce jest to że dopóki się upomnisz to kasa tam będzie leżeć, a po iluś tam latach bank sobie ją przywłaszczy, tak samo ze skrytkami bankowymi, lokatami. W banku możesz poprosić o wyciąg z konta więc zobaczysz ile kasy wpłynęło i ile wypłynęło z konta. Może ojciec był rozrzutny lub miał długi o których nie wiedziałeś. Sprawdź czy ojciec miał ubezpieczenie w
BliskiWładca: @Noneq: ....... człowieku pisałem, że z rodzicami miałem zawsze dobry kontakt, opiekowałem się nim nawet jak, tak nie mówił.............. nie wziąłem go do nas do domu po to by z niego kasę zdzierać. Po drugie nie musiałem się nim opiekować bo dobrze sobie radził, wzięliśmy go żeby sam w domu nie siedział a meble mógł skręcać u nas w garażu - bo jest niewykorzystywany - a w domu gdzie
@AnonimoweMirkoWyznania coś widocznie jest na rzeczy skoro teraz robisz taka imbe, że jednak staruszek mógł się pomylić w swoich obliczeniach. Jak Ci nie chodzi o kasę to mogę Ci podać nr konta :)

Ty się opiekowałeś bo chciałeś hajs mieć i było ci to na rękę

Staruszek o tym widziałaś i to wykorzystał, nie rób więcej imby.

Temat do kosza.
@AnonimoweMirkoWyznania tak to jest jak się liczy na kogoś a nie na siebie. Nawet jak mi rodzice biexueaki góry ze złota, ciotka mieszkanie zapisywała dla mnie, nigdy nie bralam pod uwagę czyjejś darowizny tylko myślałam jak sama mam żyć i jak dojść do czegos. Masz nauczkę.
silgel : Mała bania
moj "ojciec" nie zatail przede mna funduszy tylko centralnie oszukal

cale dorosle zycie wynajmowalem mieszkanie bo po co kupowac
rodzina miala nieruchomosci w 3 miastach i pieniadze na mieszkanie ale po co kupowac przeciez bedzie gdzie mieszkac
gdy po praru latach malzenstwa i posiadania juz dziecka mielismy juz dosc wspolnego mieszkania pracowania spedzania wolnego czasu !
skonczylo sie to wielkim skandalem i nasza wyprowadzka w 3 godziny z