Wpis z mikrobloga

Wam się p----------o w drugą stronę skoro uważacie szukanie kogoś na swoim poziomie życiowym za wygórowanie wymagania.


@JimNH777: laska zrobiła selekcje do bardzo wąskiej grupy najlepszych facetów powiedzmy 5-10% , spoko ma takie prawo tylko w tym topie być może nikt nie będzie jej chciał bo z dużym prawdopodobieństwem istnieją lepsze dziewczyny od niej...
Nie znam dziewczyny więc trudno ocenić jej wartość ale skoro szuka kogoś na poziomie z pewnością
  • Odpowiedz
@paw4da Nie nazywaj dziewczyny korwa. Widac ma jakieś doswiadczenie w zwiazkach bo wie czego chce. Nie oceniacie jej przez to ze nie napisała nic o cechach charakteru, bo to nie znaczy ze nie ma wymagan i oczekiwań co do nich. Mam wrazenie ze wszyscy co po niej jadą siedza jeszcze w piwnicy i z niej oceniaja caly swiat. To co wymienila to wazne rzeczy dla niej ale nie znaczy ze tylko
  • Odpowiedz
  • 3
Ło matko jaki zjazd białorycerzy.
Żeby nie było, uważam, że każdy powinien mieć jakieś wymagania i kierować się swoimi przekonaniami. Tylko sposób w jaki ta laska napisała ten post jest zwyczajne prostacki.
Są tu punkty typu "własny samochód" bo w tym wieku nie wypada nie mieć - brzmi to źle i płytko. Sama siebie przedstawia jako osobę inteligentną i na poziomie, ale ten wpis tego nie udowadnia
  • Odpowiedz
@JimNH777: zależy w co dokładnie celuje bo jeśli wystarczy jej mgr po gównokierunku i jakieś auto za 5k a osoba z takim samym wzrostem jej nie przeszkadza to być może jej wymagania są nawet niskie xd bo pasują do wielu facetów
Nie sądzę że tak jest i raczej ona celuje w ten top topów. Ma takie prawo. Do tej pory pewnie odrzuciła masę spermiarzy którzy takich wymagań nie spełniali i
  • Odpowiedz
@gwiezdny_wodnik: no to przeciez kto wie - jak facet bedzie atrakcyjny a nie będzie miał samochodu czy coś tam to ona i tak zapomni o swoich "wymaganiach" (które często są zwykłym shittestem by odsiewać przegrywów).

:D Czemu zakładasz, że ja mierzę swoją wartość spełnianiem wymagań jakiejś losowej babki cytowanej w Internecie? :D Ja tylko mówię, że to normalne, że wykształcona atrakcyjna wysoka 25 lat może mieć wymagania :) Jak będzie
  • Odpowiedz
@JimNH777: a według mnie normalny ogarnięty facet nie poleci na laskę bo spełnił jej wymagania tylko ją wyrucha i zostawi a ona na starość zwiąże się z jakimś beciakiem który będzie zadowolony że taką dupę wyrwał xddd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JimNH777: no ale to teraz. a związki planuje się na dłużej. za 15 lat on będzie mega menadżerem z jeszcze lepszym autem, a ona 40-letnią prukwą, którą on dawno zostawi, co wydaje się logiczne skoro ona nie szuka więzi duchowej
  • Odpowiedz
@kuromicz: Śmiać mi się chce z takich księżniczek.

Dobry chłopak, którego one odrzucają na starcie, jeśli jest choć troche ambitny, to po kilku latach może mieć przyzwoitą pracę na dobrym stanowisku, mieszkanie i samochód. Księżniczki wciąż będą szukać księcia, ale wszyscy będą zajęci. Pozostaną same beciaki i nieudacznicy, których żadna nie chciała.
  • Odpowiedz