Wpis z mikrobloga

No Mireczki, po pięciu długich miesiącach, tysiącach kilometrów, tonach zardzewiałych gratów w końcu kupiłem!
Niby szukałem benzyny, bo moje 1.9 TDI się nie dogrzewało przy przejazdach do pracy, ale okazało się, że tutaj 3 kilometry i silnik jest nagrzany do temperatury roboczej.

Jestem w ogóle w szoku że za takie małe pieniądze można kupić fajny samochód, który na dodatek jest wygodny i cichy.
Ma kilka pierdół - TAK JANUSZE TO SĄ PIERDOŁY A NIE TO, ŻE LEDWO ODPALI, PROGI NIE ISTNIEJĄ, KAŻDY ELEMENT NADWOZIA JEST ZARDZEWIAŁY A Z SILNIKA KAPIE OLEJ (musiałem) - jak siłowniki klapy bagażnika, albo falujące obroty dmuchawy, które już załatwiłem za łącznie 70 PLN i kilka pomniejszych, których w sumie nie muszę robić, ale spokoju mi to nie da więc się zabiorę.

Wiem, że nie jest idealny, ale wiedziałem to już w momencie jak dzwoniłem, w końcu trafiłem na kogoś kto uczciwie powiedział co i jak, dokumentując wszystko fakturami, zdjęciami.

Kamień z serca.

Teraz mogę szukać kolejnych rzeczy w życiu którymi mogę się stresować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#volvo #volvofanclub i #pokazauto

W ogóle podziękowania dla @timix, dzięki któremu nie wtopiłem kasy w jakiegoś gruza!

Teraz mogę sobie przykleić łosia na klapę i będzie miał więcej sensu niż w 306
KornixPL - No Mireczki, po pięciu długich miesiącach, tysiącach kilometrów, tonach za...

źródło: comment_IKZ6k0yEdrIS2KWB0ubekMLqG917etX4.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Jakbym kupił nowego mercedesa to płakałbym w nim przez 3 dni wysiadając tylko po to żeby coś zjeść, potem wziąć prysznic, bo przecież jadłem i móc znów płakać ze szczęścia :D

(poki nie odetnie turbo xD)


@cocaine01: Czyli standard, miałem tak może z dwa razy, ale powiem Ci, że byłem w szoku, jadę 90 i nagle but w podzłodze, 5 bieg, samochód zwalnia, redukcja na 4 przy 80 km/h
  • Odpowiedz
  • 0
@nadrat24 z maska to jest różnie, kolega ma full opcje 03 T4 i ma grill w paski A nie kwadraty różnie z tym było, mi się udało kupić 3 obejrzane auto i nie zrobiłem tylko jednej rzeczy : nie zmieniłem rozrządu i pompy wody bo poprzedni właściciel zmienił 10K wcześniej tym sposobem #!$%@? niezajebywalne 1.9 T4 xD padło UPG i głowica do minimalnej regeneracji. Zależy skąd jesteś, bo podobno pod Garwolinem jest
  • Odpowiedz
@Kosiak: W zasadzie cholera wie komu wierzyć, ale nie bardzo uśmiecha mi się ganianie po policjach jak mi coś spieprzą a później obsmarują w internecie i udostępnią dane :P

Miałem tak w ACO, gdzie przez telefon mówił mi że regeneracja turbiny 700 zł - miało być to plus wymiana żarówek (kto miał stilo ten wie, że trzeba pół auta rozebrać żeby je wymienić) - poza tym że trwało to z półtora
  • Odpowiedz
@CinuLNS: sypać się mocno nie sypie, mam go 3 lata i ani razu nie zawiódł. Zmieniam bo to sedan, potrzebuje bardziej kombi no i mam wersje z 2.4 144 km trochę brakuje. Poza tym, to jest mega wygodne i przemyślane auto, najchętniej bym zamienił na 850 kombi w turbo
  • Odpowiedz
@KornixPL: Czekaj czekaj... jeździłeś przez 5 miesięcy tysiące kilometrów, żeby kupić samochód za 5500zł?
Nie zrozum mnie źle, nie hejtuję auta, sam mam samochód za 3300, ale szukałem w promieniu 30km. Nie dalej.

Ile wydałeś na te wszystkie wycieczki?
  • Odpowiedz
@KornixPL nie licząc tego że zajebiście niewygodnie się wsiada to bardzo przyjemne auto jest gdy już siedzisz, zrobiłem sporo km takim tylko z 1.8benz 115km,
  • Odpowiedz
@nadrat24: W V40 będzie Ci ciasno ;) To kombi, ale malutkie. Spokojnie w podobnej kasie znajdziesz 850 albo V70 w turbo benzynie, albo wersję 170KM. Możesz pomyśleć też o 2,5 tdi - bardzo prosty i wytrzymały silnik, mi pali 7,5 w cyklu mieszanym, na średnio oszczędnej trasie wziął 6,6, a na pewno będzie się zbierał trochę lepiej niż 140 w wolnossącej benzynie.
  • Odpowiedz