Wpis z mikrobloga

Mam dwójkę dosyć bliskich mi przyjaciół: przyjaciel i przyjaciółka. Od 2 lat są razem, w szczęśliwym związku, co ich spotykam to wiecznie razem, uśmiechnięci itp. Przeglądam sobie ostatnio #tinder #badoo i widzę jej profil. Dodam ze to taka dziewczyna 8-9/10 wiec nie żadna #szaramyszkadlaanonka także branie ma. W opisie ze szuka kogos romantycznego, czułego. Spotkałem ja dzisiaj i zapytałem wprost co jest z jej związkiem z Kuba, czy sa razem jak im się układa bo widziałem jej profile na powyższych portalach. Ona mi odpowiada:


Nie wiem co o tym sądzić. Nie mój związek wiec olać temat czy pogadać z przyjacielem i powiedzieć mu jak do ich związku podchodzi Natalia? Dodam tylko ze w najbliższym czasie Kuba planuje zaręczyny.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GumaMambaPl: Czyli twój przyjaciel był dla przyjaciółki bezpieczną bazą z rozsądku a nie wielkim LOVE STORY.
Panna szuka chemii, koktajlu hormonalnego. Pytanie czy twój przyjaciel jest w niej zabujany czy może był z nią bo dobrze się dogadywali i fajnie mieć kogoś.
Ja bym próbował wybadać u niego JEGO intencje wobec niej, czy bierze ten związek super poważnie. Jak tak, to strzelasz z grubej rury i mówisz. Jeżeli nie do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GumaMambaPl: Jak widać na pic rel to prawda, że w każdej kobiecie k---y dwie trzecie. Poinformuj przyjaciela, od tego właśnie jest wasza przyjaźń.
  • Odpowiedz
@GumaMambaPl: To jest sliski temat... mogą Cie oboje znienawidzić.. trzeba podejść sposobem....

Pogadaj z tym przyjacielem, przytocz mu coś co widziałes na necie... np... "teraz to na laski trzeba uwazac, czaisz, widzialem na wykopie jak koles opisal co jego laska zrobila, normalnie byli razem, juz dlugo on powaznie podchodzil a ona miala konto na tinderze.... normalnie szukala kogos czulego.. czaisz to? niezle co? a potem jak sie ich wspolna kolezanka
  • Odpowiedz