Wpis z mikrobloga

Piszę se do wszystkich mirkowych koksów i ludzi ogarniających innych ludzi do działania :) Potrzebuje jakiegoś sposobu na dietę.. Niestety w moim przypadku nie jest to prosta sprawa bo jestem mega leniwy i bardzo nie chce mi się gotować, najbardziej by mi chyba podchodziły gotowe posiłki, jakas dieta pudełkowa ale niestety moja studencka kieszeń na to nie pozwala...

W moim życiu miałem już chyba z 5 kupionych diet, i każda po miesiącu lądowała w koszu na śmieci... Właśnie z powodu lenistwa i niesystematyczności... Choć nie powiem bo raz udało mi się przetrzymać ponad pół roku na IF'ie i dyszka poleciała w dół...

Ale zwracam się z pytaniem, a zarazem prośbą :) Macie może jakiś patent na szybką, fajną i przyjemną dietę, przy której nie trzeba stać przy garach pół dnia, tylko raz dwa i gotowe? :/ Celuje w redukcje, potrzebuje zrzucić jak najwięcej się da :D ale szacunkowo z 15 kg. Tanita wyrzuca ok 2000 kcal aby trzymać wagę stałą, więc nie wiem w ile strzelać... 2200 / 2000 kcal na start? Z góry dzięki za pomoc ;)

#mirkokoksy #dieta
  • 13
@Yeltet: coś chcesz ale Ci się nie chce... smażysz/pieczesz kilogram mięsa + gotujesz ryz + warzywa na patelnie = 5 posiłków = 2 dni obiadów. Na śniadania jesz jajka/omlety/owsianka z wpc. I twarog/serek wiejski w ciągu dnia z dodatkami. Proszę bardzo. 20 zł na WOŚP
na szybką, fajną i przyjemną dietę,


@Yeltet: to ty masz wiedzieć jaką dietę lubisz. Jeden woli jedzenie z domu, inny kebsa raz dziennie.

Zacznij od wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego (dodaj lub odejmij kalorie w zależności od celu masa/redukcja)
Zainstaluj fitatu i wbijaj wszystko co zjesz.

Możesz też przejść na np dietę IF itp. Każda opiera się na tym samym - dodatni lub ujemny bilans kcl.
@Yeltet: ale jak ci się nic nie chce i nie masz kasy to cudów nie będzie będziesz #!$%@? bułki czasami kebsa, a dupa urośnie.
Albo masz kasę i nie gotujesz albo nie masz kasy i gotujesz wybierz jedno
@Yeltet: to kurczaki z grilla #!$%@? na obiad ,dziś ja jednego sktuknolem na obiad . Kielbacha morliny z piersi kurczaka na obiad, są jeszcze w Biedronce polegwiczki z kurczaka to są dania izi fast na obiad ( ͡° ͜ʖ ͡°) z dużą ilością białka. Śniadania to jaja gotowane lub jajecznica. Kolacje tanio to serki , kiełbasa z piersi, steki jak ci się promo trafi. Używaj kalkulatora kalorie