Wpis z mikrobloga

Który sklep rowerowy w #bydgoszcz polecacie? Chciałbym na rower wydać maksymalnie 1000 zł. Głównie do jazdy miejskiej (do pracy) i w weekendy poza miasto, pewnie około 30 km wycieczki.

Tak szczerze to myślałem o zwykłym trekkingowcu z Decathlonu, ale może są jakieś inne alternatywy? Nie wiem jak z jakością tego taniego sprzętu z Decathlonu.

#rowery
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dymel: Tak jak napisałem. Nie uważam żeby sprzęt Decathlonowy był wysokiej jakości.
Ze względu na pilotaż wycieczek, mam z nim pośrednio kontakt przez uczestników i nie ma wyjazdu by komuś coś nie pękło, rozkleiło się, urwało, odkleiło. Mówię to o butach, kurtkach, spodniach, kijkach itp. itd.
W większości jest to sprzęt nowy, kupowany specjalnie pod wyjazd.
  • Odpowiedz
@Kylphi: ludzie tutaj robią tysiące (niektórzy - dziesiątki tysięcy) kilometrów na rowerach z decathlonu - czy to podchodzi pod 'marnie'? Sprawdź choćby tag #wykoptribanclub. Piszesz o ubraniach, butach, etc. - być może tak jest, ale znając życie ludzie najtańszy szit kupują.
@elliott: kliknij w faq tagu rower.
  • Odpowiedz
polecam All Mount Sports koło Media Markt. Kupiłem u nich dwa rowery i tam też serwisowałem. Miła obsługa, potrafili doradzić i ceny spoko. To było co prawda juz kilka lat temu, ale zakladam, że się nie pogorszyło ;)
  • Odpowiedz