Wpis z mikrobloga

W szkole uczą wiązań kowalencyjnych, pochodnych, życie pantofelka ale k---a najważniejszego czyli jak działa ludzki organizm już nie. U mnie w pracy gość po studiach (ale typowy piwniczak) twierdzi, że otyłość to cecha genetyczna bo uwaga - jego brat kiedyś próbował przytyć więc brał 4 kanapki do pracy i nie przytył. #dieta #mikrokoksy
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czyli jak działa ludzki organizm już nie.


@ethics: A jak dziala, czy insulina i glicerol>glukoza sa niezbedne do odlozenia WKT (glukoza>WKT) w tkance tluszczowej? Ucza o tym w szkolach? :)
  • Odpowiedz
@NooB1980: weź jebnij parę obrazków z folderuu z randomowymi obrazkami/wykresami

Stary!! jak Ty nie zaczniejsz normalnie przedstawiać swoich argumetów, które być może są słuszne, to kazdy będzie Cię brał za tagowy folklor
  • Odpowiedz
@NooB1980: dziękuję, za obrazek/wykres z folderu 'z d--y'
Słaba rozdziałka, ale czytam: osoby otyłe mają problem z gospodarką insulinnową i poziomy cukru na to nie wwskazują.
Czyli jak myślisz, że insulinooprność sprawdzisz zwykłym testem na cukier we krwii, to zobacz! c---a! cukier spada tak samo jak u ludzi nieotyłych, a insulina cały czas w obłokach u grubasów.
  • Odpowiedz
@NooB1980: stary! ja bym chętnie obejrzał, może nawet nie jeden Twój filmik.
Ale nie jesteś osobą publiczną i ja nawet nie wiedziałem, że Ty, poza lolcontentem na wykopie, coś tworzysz.

Dajesz linka do swojego kanału!
  • Odpowiedz