Wpis z mikrobloga

Kolejny dzien kolejne #rozdajo :)
Dzisiaj rozdamy gre DRAGON BALL XENOVERSE 2 - coś dla mangoz.. znaczy dla miłośników Goku i ekipy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Warunki jak zawsze, wśród plusujących losujemy jutro mirkolosem około 17, nie biorą udziału patostreamy i ludzie przy których mamy notatkę "piraci gry". A i na odebranie nagrody macie 24h i po tym czasie bezwzględnie przepada. Warunek konieczny - 1000 plusów do jutra do 16.


Ostatnie rozdajo Planet Coaster wygrał @grigor06 https://gyazo.com/5bd627d27c553f28f40853777b9a2af4 Masz 24h na dostarczenie linka do profilu Steam i zaakceptowanie zaproszenia.

#steam #steamrozdajo #gry #globaleliteshop #dragonball #anime
G.....p - Kolejny dzien kolejne #rozdajo :) 
Dzisiaj rozdamy gre DRAGON BALL XENOVER...

źródło: comment_drM2fzTM1DFlCMhjlT2e7NGjfox2kBLT.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
A i jakby ktoś czekał na ostatnia chwilę z zakupami u mnie, jestem cholernie zmęczony, więc bardzo możliwe ze pon/wt zrobie sobie wolne ;) Więc zapraszam dzisiaj/jutro jak chcecie mieć pewność, że załapiecie się na promocyjne ceny :)
  • Odpowiedz
@Makaveli_: Ja nawet pozne 80, no ale z wypiekami na twarzy sie ze szkoly lecialo zeby o 15 na rtl7 obejrzec nowy odcinek. Te emocje, bedzie GT czy nie, potem chyba AF mityczne juz itd. Walki trwajace po 20 odcinkow, ehhh piekne czasy ;)
  • Odpowiedz