Wpis z mikrobloga

Mirki, chcę kupić fotel gamingowy. Z tego co czytam to w relacji cena/jakość ten z obrazka jest dobry. Jakieś opinie? Może polecicie inny tak do tysiaka? Jestem dość wysoki (190cm). Gdzie w #krakow mogę stacjonarnie zobaczyć takie fotele? #gry #pcmasterrace #fotel

https://www.morele.net/fotel-diablo-chairs-x-one-czarno-czerwony-1146630/
koniecswiatajestbliski - Mirki, chcę kupić fotel gamingowy. Z tego co czytam to w rel...

źródło: comment_7LcRPPHR67gsHLRmeuDjOenbtZ9OGD0Q.jpg

Pobierz
  • 59
@koniecswiatajestbliski: Jak już masz zamiar kupować taki fotel, to lepiej przejrzyj allegro. Prawda jest taka, że jeśli na logo Ci nie zależy, to dorwiesz dużo taniej taki sam fotel. Sam tak zrobiłem.

A co do wygody, to zależy. Ja w nim mogę nawet zasnąć, tak dobrze mi się siedzi. I część osób chwali wygodę, a część mówi, że jest okropny. Tak więc ciężko powiedzieć, czy akurat Tobie spasuje. ( ͡°
@koniecswiatajestbliski: @Ksionc-Tomasz: Czyli nie tylko ja jestem niezadowolony z fotelu Diablo? Mam biały i oprócz fajnego, dużego oparcia same minusy.
+ Oparcie duże, poduszeczka wygodna i można się fajnie oprzeć i oglądać film czy grać na konsoli.
- Całe skrzypi
- Naramienniki się poluzowały i całe latają. Dokręcanie śrub nic nie daje
- Po tygodniu złamało mi się kółko. Przysłali mi jedno w ramach gwarancji. Po kolejnym tygodniu pękło następne.
JÄRVFJÄLLET


@wyznacznikmacierzy: @koniecswiatajestbliski:

też polecam ten fotel, warto zwrócić uwagę że występuje w chyba 2 wersjach kolorystycznych, a w zestawie nie ma podłokietników (u mnie łokcie leżą na biurko i nie potrzeba). Podłokietniki można dokupić za chyba 100zł, nie sa regulowane z tego co pamiętam. Fotel nie jest najbardziej regulowanym na rynku, ale jest regulowana wysokość, kąt oparcia do jakiś około 45 stopni, plecy z siatki (zaleta), regulowany odcinek lędźwiowy.
@koniecswiatajestbliski mam diablo x eye chyba, ten z regulowanymi podłokietnikami. Fotel całkiem fajny ale dupa i plecy się poca mocno. Następny jaki będę szukał to taki kubełkowy z regulowanym oparciem ale jakiś z materiału a nie skóry.
Poza tym to najlepszy fotel jaki miałem. Miałem przed nim dwa fotele biurowe ale po jakimś pół roku oparcie się odginalo i nie dało się siedzieć prosto. Na tym chcę siedzieć prosto to reguluje oparcie.
@Czarzy: nie znam się na tym. Wydawało mi się zwyczajnie, że są wygodne i przystosowane do długiego siedzenia przy kompie, ale z tego co czytam to niekoniecznie tak jest. Przynajmniej nie w tym budżecie. Podejrzewam, że są jakieś wygodne i dobrze wykonane, ale nie mam zamiaru wydawać kilka tys. na fotel.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GlobalEliteShop: daj później znać jak ten secretlab. Bo też mi wyskoczyło i jestem ciekawy, ale nie chciałem ryzykować.

Co do Markusa polecanego wyżej - spoko, wygodne. Ale ta skóra z oparcia się łuszczy po czasie. Wystarczy oprzeć głowę i zostaje we włosach. A z tego co widzę nie da się kupić samego obicia oparcia :(