Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: czemu nie? bo nie będzie miał z kim pograć w Wiśle, czy bo jest już dziadem-emerytem? Uważam, że jeśli będzie zdrowy, to jeszcze strzeli nie jedną bramkę czy da nie jedną asystę (ale wiadomo, graczem rundy raczej nie zostanie).
@Oskarek89: To co jest w takim razie dla Ciebie wyznacznikiem?

Błaszczykowski swoją wiedzą, umiejętnościami, hartem ducha wniesie do tej drużyny bardzo wiele. Według mnie będzie zdecydowanie kluczowym piłkarzem Wisły.

Po za tym tak strasznie stary nie jest. Ma 33 lata....
@Oskarek89: Ja bym się nawet zgodziło. Głównie chodzi o to jak fizycznie wytrzyma grę. Wiadomo, najmłodszy nie jest, podatny na kontuzje, a u nas rzeźników i drewniaków nie brakuje. Jeżeli będzie grał to będzie to wzmocnienie dla Wisły, tylko pytanie czy będzie grał i jak długo.
@Oskarek89: a jakie oczekiwania ma 99% kibiców?
Ja np od lat kibic Wisły, wraz ze znajomymi uważamy ze jak pogra 60 min każdego meczu to bedzie super wynik. Wystarczy by pomógł zbudować z 4-6 dobrych akcji na mecz. Tu chodzi bardziej o symbolikę i pokazanie małolatom jak zostawia sie serce na bojsku. On ma dac przykład i podwaliny pod przyszłe sukcesy i założę sie, ze tak bedzie :)