Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: czemu nie? bo nie będzie miał z kim pograć w Wiśle, czy bo jest już dziadem-emerytem? Uważam, że jeśli będzie zdrowy, to jeszcze strzeli nie jedną bramkę czy da nie jedną asystę (ale wiadomo, graczem rundy raczej nie zostanie).
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Będzie się wyróżniał nie tyle na tylko na tle Wisły tylko ogólnie Ekstraklasy.

Zakład o 200zł że do końca sezonu będzie przynajmniej dwa razy jedenastce kolejki?

Róbcie screeny ;)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: To co jest w takim razie dla Ciebie wyznacznikiem?

Błaszczykowski swoją wiedzą, umiejętnościami, hartem ducha wniesie do tej drużyny bardzo wiele. Według mnie będzie zdecydowanie kluczowym piłkarzem Wisły.

Po za tym tak strasznie stary nie jest. Ma 33 lata....
  • Odpowiedz
@Xtreme2007 wadą Kuby jest to że ogólnie jest dość szklany. Nie sądzę by dał radę zagrać wszystko do końca sezonu, ale kiedy będzie zdrowy to da jakość na pewno.
  • Odpowiedz
  • 5
@Oskarek89 #!$%@? jak zwykle, Błaszczykowski ktory nie miescil sie w Wolfsburgu to obecnie najlepszy grasz w Ekstraklasie, jedyny problem to ilość meczy ale przy odpowiednich rotacjach nie będzie miał żadnego problemu. I nasza liga jest słaba, w #!$%@? slaba.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Ja bym się nawet zgodziło. Głównie chodzi o to jak fizycznie wytrzyma grę. Wiadomo, najmłodszy nie jest, podatny na kontuzje, a u nas rzeźników i drewniaków nie brakuje. Jeżeli będzie grał to będzie to wzmocnienie dla Wisły, tylko pytanie czy będzie grał i jak długo.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: a jakie oczekiwania ma 99% kibiców?
Ja np od lat kibic Wisły, wraz ze znajomymi uważamy ze jak pogra 60 min każdego meczu to bedzie super wynik. Wystarczy by pomógł zbudować z 4-6 dobrych akcji na mecz. Tu chodzi bardziej o symbolikę i pokazanie małolatom jak zostawia sie serce na bojsku. On ma dac przykład i podwaliny pod przyszłe sukcesy i założę sie, ze tak bedzie :)
  • Odpowiedz