Wpis z mikrobloga

Ej Mirki ale się jaram : DDD

Właśnie Sofar do mnie napisał, że dostałem miejsce na jutrzejszy koncert we Wrocławiu. Jestem zapisany w Sofarze od chyba roku, nigdy nigdzie nie udało mi się dostać.

Tym razem się udało. I to 1 minuta od mojego mieszkania, jedno wielkie WTF

A dla ludzi którzy nie wiedzą co to Sofar - to takie stowarzyszenie zrzeszające różnych muzyków, które robi tajne koncerty - Ty się zapisujesz, deklarujesz się, że tego i tego dnia o tej porze będziesz "wolny" - ale nie zdradzają adresu ani wykonawcy. Dzień wcześniej ogłaszają oficjalnie adres, a na miejscu dowiadujesz się kto gra i jest kameralny koncert z którego później jest nagrywany materiał na YT bez cięć.

Jakościowo koncerty Sofaru na YT są naprawdę na niezłym poziomie, wiele różnych artystów robi swoje własne aranżacje w totalnie inny sposób na Sofara i generalnie - miód. A sam fakt, że nie wiesz kto wystąpi to ogromny plus no i jednocześnie mały minus. Bo jest możliwość, że się nie spodoba - to oczywiste. Ale z drugiej strony, gdy przychodzisz bez uprzedzeń, chłonąc atmosferę całego miejsca, tej małej domówki (bo koncerty bardzo często są robione w kamienicach albo domach) masz jakoś inne nastawianie do muzyki.

No jaram się niemożebnie, ale będzie : DDD
Jutro opiszę pod swoim #rozkminkrzaka jak było i kto wystąpił - sorry za małe zaśmiecanie ludziska z tagu.

#chwalesie #muzka #koncert #dziendobry
bkwas - Ej Mirki ale się jaram : DDD

Właśnie Sofar do mnie napisał, że dostałem mi...

źródło: comment_CCtdIvBNXNPyAi0zIaPIWZbxQ8XIMK5R.jpg

Pobierz
  • 18
Byłem na Sofarze 2 tygodnie temu. Było świetnie, jakiś 30 osób, siedzi się na podłodze, nikt nie nagrywa telefonem, a jeśli już to bardzo dyskretnie, ludzie po prostu słuchający muzyki, polecam!