Wpis z mikrobloga

Ku@#a, ja #!$%@?ę (°°

U kumpeli pod domem przypałętał się mały czarny kocurek. Zimno było, śnieg, to przygarnęła. Teraz okazało się, że ten kot został przygarnięty ze schroniska przez córkę sąsiada, żeby dostać w podstawówce dodatkowe punkty z zachowania. Po otrzymaniu w/w punktów kot został #!$%@?. ()

#zalesie #patologiazewsi #gownowpis #koty
  • 108
  • Odpowiedz
@RozowyPaskud: Dodatkowe punkty niestety często służą do przymuszania uczniów które bardziej czy mniej z własnej winy mają problemy z oceną ze sprawowania. Sytuacja z gimbazy. Mieliśmy identyfikatory. Mój się popsuł w kwietniu, kiedy kończyłem trzecią klasę. Stwierdziłem że nie będę kupował nowego, bo zanim się w mojej szkole ogarną (a mieli właściwy sobie rytm pracy) to już dostanę świadectwo i kopa na pożegnanie. A u nas sprawdzali dość mocno te
  • Odpowiedz
@ocotutajchodzi A to mi się przypomniało jak mi wystawiali ocenę z zachowania na koniec gimnazjum. Wtedy to ze mnie był mały buntownik - wagary, ciągle wpadałem w kłopoty i konflikty z innymi uczniami, więc jak mi wpadło z zachowania dostateczne to już było dobrze.

No to jest trzecia klasa i tak się złożyło, że był konkurs z języka niemieckiego. Z Niemca byłem bardzo dobry, więc mi nauczycielka pozwoliła wziąć udział, a
  • Odpowiedz