Wpis z mikrobloga

Hej
Usiłuję zyskać masę, ale chyba nie jestem już w stanie więcej jeść. Czy możecie polecić jakieś sprawdzone gainery które pomogą mi zbudować trochę ciała? :)
Chudy a długi: 188 cm, 70 kg, jestem dość aktywny i mam stresującą pracę. W necie jest mnóstwo różnych produktów, ale zdecydowana większość komentarzy wygląda jak napisane przez boty albo opłacanych studentów :)

#mikrokoksy #mirkokoksy #masa #silownia
  • 12
@eskejp_: Może to nie jest najlepszy jakościowo produkt, ale mi smakował i pomógł, a do tego jest tani. Więc go polecam SFD NUTRITIONMASS ACTIVATOR smak czekoladowy.
Kurde tez jak przeglądam google to mam wrażenie, że to wszystko jest przez boty pisane... jak mnie to wkurza....
@eskejp_: mix owsiane + wpc + olej lniany np i amsz szejka pełnoprawnego. masa przepisow na necie ejst. ładujesz generalnie białko + węgle + zdrowy tłuszcz.

możesz też np zmiksowac pol kostki twarogu, mleko 3,2 i ryż
@eskejp_: zawsze możesz #!$%@?ć syropki dla anorektyków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie rozumiem jak można nie umieć #!$%@?ć śmiesznej ilości 4k kcal. Teraz jestem na redukcji i prawie że umieram na 2k ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@eskejp_ 100g platkow owsianych, 100g gainera, 50g orzechow, 40g masla orzechowego, 100g banana, szklanka mleka i masz szejk 1500 kalorii ( ͡° ͜ʖ ͡°)