Wpis z mikrobloga

Piter Pit - Usługi Informatyczne grozi mi pozwem za to że opiszę jak to działa jego firma tworząca strony www :(
Piter Pit - Usługi Informatyczne zarzucił mi że jestem homoseksualistą który podnieca się jego wypowiedziami.
Piter Pit - Usługi Informatyczne nie tworzy styli od 0 tylko edytuje gotowe i wrzuca siebie w stopkę
#policja #polska
Więcej informacji :

Piter Pit - Usługi Informatyczne który tworzy strony internetowe, wizytówki itd nie robi tych stron sam od 0, ściąga za darmo lub kupuje (napisał że kupuje PREMIUM XD) usuwa stopki i wstawia tam siebie jakoby on był tym który stworzył szablon www. Obawiam się, że osoby które skorzystały z jego usług mogły nie wiedzieć, że zamiast zamówionej pod siebie stronę otrzymują styl o wartości 20$.

Podpowiedziałem komuś, żeby wordpressa przeniósł na VPSa (ponieważ niby wolno działał) z ovh, vps za 13zł wgrał ngnix i będzie hulał że hoho.

Nagle pojawił się właściciel firmy Piter Pit - Usługi Informatyczne który wcześniej skomentował ten post takim komentarzem:

"Pytań kilka żebyś nie przeplacil i powinny byc w poście.
1. Gdzie masz serwer i domenę?
2. Hosting z chmura? SSL jakie?
3. Podaj liczbę oraz listę wtyczek z jakich korzystasz.
4. Jaki masz motyw?
5. Adres strony"

następnie skomentował moją odpowiedź co do tego aby przenieść się z apache na ngnix, napisał "Chłopie z Twoim rozumowaniem to każda firma informatyczna ma VPS za kilka tysięcy miesięcznie". Właściciel firmy który działa w tej swojej branży od 10 lat napisał również "Gdzie normalny VPS porządny, a nie hosting z nazwa VPS kosztuje minimum 200zl na mc"
Strona która jest główną stroną firmową właściciela Piter Pit - Usługi Informatyczne to https://piterpit.it/.

#stronywww #hosting #informatyka #www #webdev #webmastering #webdesign #web #web #programista15k #programista #frontend #backend

https://i.imgur.com/QSmQIfy.png

PS: Czekam na pozew
Pobierz sztokula - Piter Pit - Usługi Informatyczne grozi mi pozwem za to że opiszę jak to dz...
źródło: comment_a86YpTkNSDG2HvOsnMgnsdbdrj4oabuK.jpg
  • 72
@Karoleer wiesz on mnie próbuje ośmieszyć tylko, że ja nic nie napisałem, nie wychylam się po za pewne tematy. Ale chętnie podam Ci przykład jak działa taka osoba.
Jedziesz na wieś kupic swojskie jajka, ale zamiast swoiskich jaj kupujesz takie sklepowe od baby ktora handluje jajami. Pytałem go czy klienci o tym wiedza, że kupują jajka ze sklepu Ale nic nie odpisał :(
@PiterPit Blokuje FB bo pierwszy uciekłeś z grupy gdyż się osmieszyles i nadal to robisz ale na wykopie. Wysłałem Ci link tak jak obiecałem I Cię zablokowałem. Na co mi jakiś koleś który by mi spamowal żeby to usunąć. A pamiętaj wykop I Google nigdy nie zapominaja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PiterPit: Patrzę na to co piszesz tu i na Facebooku i aż przykro patrzeć na taki żenujący styl wypowiedzi.

Do klienta też napiszesz w taki sposób? "Panie Kowalski, pan ma braki czytania ze zrozumieniem ;) Gdzie napisałem że to mój autorski styl, a nie tylko gotowiec na licencji? ;) no i proszę mi tu nie pisać, że Pan za to nie zapłaci bo na to to jest paragraf :D"
Drogi @PiterPit,

zacznijmy od rzeczy przyziemnych:

Sugerując naruszanie dobrego imienia przedsiębiorstwa jako występkiem należy posłużyć się instytucją pomówienia odpowiednio. Zarzut uzasadniony czy opisywanie właściwych zjawisk i faktów, które według Ciebie faktycznie mają miejsce nie wyczerpują jednak dyspozycji art. 212 kk zupełnie, więc nie mogą być użyte w taki sposób jaki sobie wyobrażasz.

Jeżeli treść opisuje dany stan właściwie i zgodnie ze stanem faktycznym to nie można tu mówić o pomówieniu. Nota
@supra36: znalazł stronę autorów szablonu, cena jest podana, napisane jest też co daje pakiet pełny premium, więc prowadza w błąd co do wartości szablonu plus opinia o firmie na podstawie nieskończonej mojej strony ;) plus autor posta nie rozumie kompletnie pojęcia sarkazm, dodatkowo szkoda w SEO, wykop to dość spamerski portal. I co nie mam szkody? Dodatkowo aby uchronić się przed kolejnymi dennymi wypowiedziami, musiałem ponownie włączyć tryb comming soon -