Wpis z mikrobloga

Piter Pit - Usługi Informatyczne grozi mi pozwem za to że opiszę jak to działa jego firma tworząca strony www :(
Piter Pit - Usługi Informatyczne zarzucił mi że jestem homoseksualistą który podnieca się jego wypowiedziami.
Piter Pit - Usługi Informatyczne nie tworzy styli od 0 tylko edytuje gotowe i wrzuca siebie w stopkę
#policja #polska
Więcej informacji :

Piter Pit - Usługi Informatyczne który tworzy strony internetowe, wizytówki itd nie robi tych stron sam od 0, ściąga za darmo lub kupuje (napisał że kupuje PREMIUM XD) usuwa stopki i wstawia tam siebie jakoby on był tym który stworzył szablon www. Obawiam się, że osoby które skorzystały z jego usług mogły nie wiedzieć, że zamiast zamówionej pod siebie stronę otrzymują styl o wartości 20$.

Podpowiedziałem komuś, żeby wordpressa przeniósł na VPSa (ponieważ niby wolno działał) z ovh, vps za 13zł wgrał ngnix i będzie hulał że hoho.

Nagle pojawił się właściciel firmy Piter Pit - Usługi Informatyczne który wcześniej skomentował ten post takim komentarzem:

"Pytań kilka żebyś nie przeplacil i powinny byc w poście.
1. Gdzie masz serwer i domenę?
2. Hosting z chmura? SSL jakie?
3. Podaj liczbę oraz listę wtyczek z jakich korzystasz.
4. Jaki masz motyw?
5. Adres strony"

następnie skomentował moją odpowiedź co do tego aby przenieść się z apache na ngnix, napisał "Chłopie z Twoim rozumowaniem to każda firma informatyczna ma VPS za kilka tysięcy miesięcznie". Właściciel firmy który działa w tej swojej branży od 10 lat napisał również "Gdzie normalny VPS porządny, a nie hosting z nazwa VPS kosztuje minimum 200zl na mc"
Strona która jest główną stroną firmową właściciela Piter Pit - Usługi Informatyczne to https://piterpit.it/.

#stronywww #hosting #informatyka #www #webdev #webmastering #webdesign #web #web #programista15k #programista #frontend #backend

https://i.imgur.com/QSmQIfy.png

PS: Czekam na pozew
sztokula - Piter Pit - Usługi Informatyczne grozi mi pozwem za to że opiszę jak to dz...

źródło: comment_a86YpTkNSDG2HvOsnMgnsdbdrj4oabuK.jpg

Pobierz
  • 72
@sztokula: właściciel "Piter Pit - Usługi Informatyczne" może jest cham i prostak, ale mimo wszystko miał trochę racji. Losowa osoba szukająca hostingu jeśli już to potrzebuje VPSa zarządzanego, a taki kosztuje kilka razy więcej niż kilkanaście złotych. Twierdzić, że VPS kosztuje kilkanaście złotych miesięcznie to tak jak uważać, że Linux jest za darmo, albo że cena obiadu to cena samych składników, bo przecież można sobie ugotować samemu ( ͡° ͜
@radekrad: ale skąd masz informacje, że ta osoba potrzebuje VPSA zarządzanego ? Bo ja takich nie mam, a jesli bym mial to na pewno znalazłoby się odpowiednią ofertę z której raczej by był zadowolony. No chyba że kupił domene na nazwa.pl za 0zł a aktualny hosting to cba.pl
Podpinanie prywatnego zdania po godzinach do profilu firmy. Na to też jest paragraf. Prywatne zdanie, a pisanie jako firma to 2 różne rzeczy. Naucz się tego i naciagaj dalej ludzi na VPSy pod WordPressa, a ja Cie załatwię prawnie. Bo też pisałem że firmowej strony nie mam w ogóle skończonej, bo zajmuje się innymi rzeczami jak np gra online via www, gdzie bez VPSa nie pojedziesz.
Blokowanie na FB też Ci nie