Wpis z mikrobloga

27/100 #100rajstopchallenge
Mega się na nich zawiodłam bo wzór na aukcji mi się spodobał, a tu są drukowane na płasko (czyli najpierw z jednej strony, potem z drugiej) przez co nadruk jest zrobiony krzywo i rozjeżdża sie na bokach (są nawet rozmazania atramentu).. jedyna zaleta to rozciągliwość i spoko wyglądają na nogach, ale mam mieszane uczucia xD kupione na Ali za 2,90$, wiec nie spodziewałam sie cudów :D
chrystusie - 27/100 #100rajstopchallenge 
Mega się na nich zawiodłam bo wzór na aukcj...

źródło: comment_goQ3mxdUOSUt2DXDUXxnypouuVLLmbX8.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chrystusie: Strasznie tandetne. Uwielbiam takie wzory na rajstopach, ale nigdy w życiu malowane i to jeszcze krzywo. Nie wyszłabym w tym z domu. I to nie jest kwestia gustu jak wyżej piszesz tylko może poczucia estetyki?
  • Odpowiedz
@feketehajuno: no niestety, wzor jest zrobiony krzywo, ale sam w sobie nie jest zły, tak czy tak, wydaje mi się ze do zdjęć będą ok :) odwołałam się do gustu bo dziewczyny nie krytykowały wykonania tylko samego wzoru :)
  • Odpowiedz
@chrystusie: ale nazbierasz rajstop za czas tego czelendżu ;p ile sztuk kupujesz na zapas i potem przedstawiasz, bo jak ściągasz z aliexpress to pewnie musisz sobie planować na zapas co i kiedy będziesz wrzucać? ;p Czy kupujesz tak na co dzień? ;)
  • Odpowiedz
@caribbean: mam już 46 sztuk ponad z czasów przed challange, do tego dużo miałam już pozamawiane, plus często dla zabicia czasu przeglądam ali i co wypatrzę to zamawiam xD no i jak gdzieś w sklepie stacjonarnie znajdę to tez kupuje ;3
  • Odpowiedz