Wpis z mikrobloga

Mireczki, sprawa jest dosyć poważna. Nigdy nie prosiłem tutaj o pomoc lecz teraz muszę.

Za 2 tygodnie mam operację, dosyć poważną. Będzie to plastyka całego biodra łącznie z wstawianą endoprotezą. Mam 24 lata i jestem 7 lat po wypadku ze złamaniem panewki biodra z następstwami w postaci uszkodzonego nerwa kulszowego i kilkoma innymi, przez które po owej operacji będę przez całkiem spory czas unieruchomiony. Tu pojawia się problem, bo będę też bez pracy za czym idzie brak zarobków.

Tutaj pojawia się moje pytanie, czy ktoś z Was wie jak mógłbym podjąć się jakiejś pracy zdalnej zza komputera? Z rzeczy jakie potrafię to obróbka zdjęć - Photoshop oraz obróbka Video czym zajmowałem się do tej pory przez 5 lat (Premiere Pro). Oczywiście poza tym bardzo dobra znajomość środowiska komputerowego. Nie znakomita, bo programowanie i znajomość linuxa odpadają.

Jeśli nie możecie pomóc to proszę chociaż o zostawienie plusika, może jak wpis będzie wyżej to znajdzie się ktoś kto będzie mógł mi doradzić.

Dziękuję i pozdrawiam :)

#informatyka #praca #komputery #prosba
Pobierz s.....r - Mireczki, sprawa jest dosyć poważna. Nigdy nie prosiłem tutaj o pomoc lecz ...
źródło: comment_9nls5F7tHSWTHFtGstptmM4XUmenw8Zh.jpg
  • 113