Wpis z mikrobloga

Mireczki, sprawa jest dosyć poważna. Nigdy nie prosiłem tutaj o pomoc lecz teraz muszę.

Za 2 tygodnie mam operację, dosyć poważną. Będzie to plastyka całego biodra łącznie z wstawianą endoprotezą. Mam 24 lata i jestem 7 lat po wypadku ze złamaniem panewki biodra z następstwami w postaci uszkodzonego nerwa kulszowego i kilkoma innymi, przez które po owej operacji będę przez całkiem spory czas unieruchomiony. Tu pojawia się problem, bo będę też bez pracy za czym idzie brak zarobków.

Tutaj pojawia się moje pytanie, czy ktoś z Was wie jak mógłbym podjąć się jakiejś pracy zdalnej zza komputera? Z rzeczy jakie potrafię to obróbka zdjęć - Photoshop oraz obróbka Video czym zajmowałem się do tej pory przez 5 lat (Premiere Pro). Oczywiście poza tym bardzo dobra znajomość środowiska komputerowego. Nie znakomita, bo programowanie i znajomość linuxa odpadają.

Jeśli nie możecie pomóc to proszę chociaż o zostawienie plusika, może jak wpis będzie wyżej to znajdzie się ktoś kto będzie mógł mi doradzić.

Dziękuję i pozdrawiam :)

#informatyka #praca #komputery #prosba
s.....r - Mireczki, sprawa jest dosyć poważna. Nigdy nie prosiłem tutaj o pomoc lecz ...

źródło: comment_9nls5F7tHSWTHFtGstptmM4XUmenw8Zh.jpg

Pobierz
  • 113
znajomość linuxa odpadają.


@shitstormer: nie żebym chciał szczególnie ewangelizować, ale jak będziesz miał czas, to może być warto przy tym posiedzieć. Administratorem za 15k od razu nie zostaniesz, ale znajomość Linuksa może się przydać - wszystko wskazuje na to, że mniej niż dzisiaj go w branży nie będzie, a są przesłanki, że będzie sporo więcej.
Kto wie, może Ci się spodoba, a mając jakieś tam umiejętności już można myśleć o wyżyciu
@shitstormer:

Szczerze mówiąc pierwszy raz widzę tą nazwę na oczy. Na czym to polega i jak szukać tego typu ofert?


Wpisujesz copywritter w Google i oferty są :D Polega to na pisaniu tekstów na zlecenie, od jakiś fragmentów stron WWW, opisów przedsiębiorstw, po foldery reklamowe, e-maile.

Ta praca może też być połączona z postani na fanpejdżach w social mediach- Google chyba dawał nawet darmowy kurs z tego.