Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
Mirabelki i Mireczki!

Przybywam do was z ogromną prośbą.

3 tygodnie temu w śniegu znalazłem szczeniaka, zabrałem go do siebie i chciałem go ogólnie ogarnąć i znaleźć mu dom. Jak się później okazało psiak chorował na parwowirozę. Jego szanse były nikłe. 8 dni suczka spędziła w lecznicy. Dziś zabraliśmy ją do domu, ale musimy kontynuować leczenie, bo wciąż jest bardzo duże ryzyko mimo podania specjalnie sprowadzanej zza granicy surowicy. Codziennie musimy jeździć aplikować lekarstwa i kroplówki.

Założyłem właśnie przed chwilą zrzutkę i generalnie chodziło by mi o pomoc w wypromowaniu jej. Może ktoś prowadzi jakiś dobrze prosperujący fanpage na Facebooku lub ma własną stronę z wysokimi odwiedzinami i chciałby załączyć na niej link do tejże składki. Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc w rozpowszechnieniu mojej zrzutki. Zależy mi aby ten piesek przeżył, a niestety sytuacja w trochę przewyższa moje obecne możliwości (niestety nie należę do programistów z grupy 15k ;-)

#zwierzaczki #psy #weterynaria #zwierzeta #internet
Kaaziiu - Mirabelki i Mireczki!

Przybywam do was z ogromną prośbą.

3 tygodnie temu ...

źródło: comment_N69iQEWegEWOCeIIWuLESRDw4W5aPYF4.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mallow: malutka zostaje już z nami, bardzo się do niej przywiązaliśmy i wiemy, że u nas będzie jej najlepiej, dziękuję za informację
  • Odpowiedz