Wpis z mikrobloga

@Polejmnie nie wiem dlaczego uważasz, że jest ona dla kogokolwiek autorytetem. Nie wiem też dlaczego symbol religijny w czyimś prywatnym domu wywołuje u ciebie takie wzmożenie?
  • Odpowiedz
@Polejmnie: Czyli nadal można wyśmiewać wzrost mężczyzn???

Spróbujmy sobie wyobrazić taką wypowiedź zachęcającą do wyborów:
"Grube, krzykliwe kobiety nie zwyciężą z nami!"
  • Odpowiedz
@PanAlbert: Mali w znaczeniu, że są sfrustrowani i zawistni za swoje nieudane życie zawodowe, seksualne itp. Nie wiem nawet kim jest ta baba, ale beka jak dorośli ludzie potrafią się zesrać o to, że jakaś randomowa pani w TVN, której prawie nikt nie zna nazwała ich "małymi". Jak to mówią uderz w stół a nożyce się odezwą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie wiem dlaczego uważasz, że jest ona dla kogokolwiek autorytetem.


@KotBojowy: Skoro TVN do niej przyjechał do domu poprosić o opinię to według TVNu widocznie jest autorytetem. Co prawda TVN ma niskie standardy autorytetów jakieś Gulczasy i inne patologie, ale taki mają standard.
  • Odpowiedz
Skoro TVN do niej przyjechał do domu poprosić o opinię to według TVNu widocznie jest autorytetem.


@djtartini1 Czyli każda osoba która ma wywiad w stacji telewizyjnej, wg władz tej stacji jest autorytetem?

Ciekawa koncepcja.
  • Odpowiedz
Mali w znaczeniu, że są sfrustrowani i zawistni za swoje nieudane życie zawodowe, seksualne itp. Nie wiem nawet kim jest ta baba


@Lambo994: Nie wiesz nawet kim jest ta baba ale dokładnie wiesz co miała na myśli xD
Ja natomiast pisząc Gruba, miałem na myśli grube ryby, czyli kobiety mające władzę i koneksje.

Beka z takich obrońców autorytetów xD
  • Odpowiedz
Czyli każda osoba która ma wywiad w stacji telewizyjnej, wg władz tej stacji jest autorytetem?


Ciekawa koncepcja.


@ipkis123: Nie, ale nie przychodzą do domu randomowych osób i nie pytają o zdanie w sprawie wyborów. Tak robią tylko z osobami, które uważają za autorytety- to nie jest krótka wypowiedź randomowej osoby na ulicy. Więc po prostu mieszasz dwie różne sprawy, celowo, bo uważasz, że jeśli nie masz racji to jest osobisty
  • Odpowiedz