Wpis z mikrobloga

Nie lubię ludzi którzy obdzierają takie gry jak Gothic z magii. Wszystko idealnie wykalkulowane, gdzie ile na jaki lvl u kogo, w którym momencie itp. przykładowo dodawanie punktów nauki nie w piątkach bo jak da 1 pkt mniej to zaoszczędzi w przyszłości czy kiedy czytać tablice żeby ich nie zmarnować albo zbierają całą grę grzyby żeby sobie dodać pkt many.
Gdzieś widziałem jak jakiś gość się pytał jakim buildem grać. #!$%@? typie cisnij jakim chcesz ta gra to nie jest fizyka kwantowa żebyś miał mieć trudności z czymkolwiek, ba dla starych wyjadaczy jest w #!$%@? prosta.
Takie rzeczy są ważne w multi gdzie grasz przeciw żywym graczom i ich musisz przechytrzyć.
Jeszcze rozumiem że ktoś przechodzi po raz setny i chce zrobić jakiegoś koksa ale jak jesteś świeży to sobie odpal i delektuj się, powoli bez pośpiechu a przede wszystkim nie myśl za dużo bo ten tytuł tego nie wymaga.

Pozdro 600 na rejonie

#gothic
  • 10
@korporacion: dokładnie, to nie jest MMO gdzie co aktualizacje zmienia się meta, postać grinduje się latami a reset skilli kosztuję prawdziwe pieniądze. Gotuk to gra która wyszła dwie dekady temu a wszystkie solucje i wiki napisiano 15 lat temu i nic się nie zmieniło. Dodam jeszcze że mam bekę z ludzi co pytają się gdzi pobrać gothica albo jakie fixy pitrzebne by gry działała, nosz #!$%@? codziennie po kilka wpisów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@korporacion: o jesu, też mnie to #!$%@?. Jak odpalam sobie gierkę to chcę się zrelaksować, zapomnieć o całym świecie a nie kalkulowac i analizować każdy krok w grze xd. No ale każdy relaksuje się inaczej a
@korporacion: Faktycznie niektórzy przesadzają, ale nie trzeba robić bardzo dogłębnej analizy żeby zauważyć, że system rozwoju postaci w Nocy Kruka jest trochę skopany pod tym względem, że "łykając" od razu wszystkie bonusy można sobie dość mocno zaszkodzić w drugiej połowie gry.

Generalnie im wcześniej je zużyjesz, tym słabszą masz postać w późniejszej części gry. Stąd to całe chomikowanie.

A żeby tego uniknąć nie trzeba robić konkretnych kalkulacji, czy super hiper ścieżki
@korporacion jestem przykładem gracza o którym pisałeś. Po prostu lubię cyferki, numerki, proces samego planowania postaci.
I jak ktoś nieobeznany prosi o porady to często piszę tym pójściu tam, tam, oszczędzaniu tych kilku punktów. Bo taka NK nie jest prosta i złym rozwojem można sobie jeszcze bardziej utrudnić grę. Często ludzie porzucają tę grę z tego powodu. Czym innym jest powolne delektowanie się, a czym innym poczucie niemocy.
@korporacion gram na oba sposoby, raz klimatycznie a drugi raz robię grę na 100% dobijając niebotyczny lvl, i będąc #!$%@? w 1 rozdziale. Lubię oba style. Chociaż ten drugi zajmuje o wiele więcej czasu
@LaserRock46AND2 powiem Ci że raz w życiu zdarzyło mi się że żadne z metod niedziałający, byłem niesamowicie zdziwiony bo miałem zapisane odpowiednie linki i zawsze korzystałem z nich aż tu nagle krach, spędziłem wiele godzin aż znalazłem odpowiedzi na jakimś ruskim forum xddd. Nie wiem czemu nie pomyślałem żeby postawić najzwyczajniej na świecie na szybkości jakiegoś xp, nawet na wirtualnej maszynie xd