Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie odnośnie #studbaza. Jestem osobą, którą bardzo interesują media, w szczególności wszystko związane z popkulturą. Można powiedzieć, że wiem co jest na topie i wiem co będzie na topie w najbliższym czasie jeśli chodzi o trendy - tak w skrócie. Tutaj moje pytanie. Czy ktoś orientuje się lub zna jakieś ciekawe kierunki z związane z mediami, może jakaś reklama? Coś co powinno się sprawdzić?
Z góry dzięki za każdą podpowiedź :)
A no i oczywiście nie musicie mi pisać o programowaniu i mitycznym 15k z tego. Chciałbym się raczej spełnić w życiu, albo przynajmniej spróbować( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli umiesz into media to po #!$%@? ci do tego studia xD Jak masz trafne przewidywania co do trendów to korzystaj z tego i napisz potem o swoich sukcesach w CV. Ostatnio widziałem w swoim mieście ofertę pracy gdzie jedyne co chcą od takiej osoby to pokazania swoich sukcesów na platformach społecznościowych - czyli swoje profile itd...
@AnonimoweMirkoWyznania: to może skoro to już mniej więcej potrafisz, to wystarczy Ci tylko jakiś kurs, żeby to sobie po prostu uporządkować w krótkim czasie? A jeśli chcesz iść na studia, to wybierz kierunek, który poszerzy Ci ten zakres umiejętności, które już masz - może jakieś studia artystyczne, albo związane z finansami, albo jakaś filologia. To już zależy od Twoich dodatkowych zdolności i tego jak je połączysz z tymi mediami.