Wpis z mikrobloga

Ale wtopa. Wczoraj byłem u dentystki. W zasadzie powiedziała mi to co wiedziałem od dawna czyli, że zęby mam zdrowe i jest "według jej wszystko okej".

Myję je codziennie kilka razy... Świetnie... Kiedy zapytałem, co zrobić aby je efektywnie wybielić, ponieważ mam od urodzenia zawsze mocno wyróżniającą się żółtą kość uzębienia, dzięki czemu moje zęby są w #!$%@? żółte.... Powiedziała, że wybielanie nie da nic na dłuższą metę, kasa w błoto i efekt nie utrzyma się na dłuższy okres czasu, więc nie ma co się oszukiwać......

Także już wiadomo, kto będzie samotny do końca życia (,) #zdrowie #przegryw #niebieskepaski #rozowepaski #gownowpis #oswiadczenie
  • 17
@Imnotokej: U mnie to samo. No niby tak, ale dla mnie to duży kompleks. Dlatego mało się uśmiecham, albo w ogóle. Samoocena spada tak do #!$%@? poziomu, że masakra. Dodatkowo wątpię w to że jakaś normalna laska by do mnie wystartowała z uwagi na to więc zong, albo na odwrót...( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dessperro @Imnotokej Uświadomić swoją koleżankę z którą poznałem się przez internet o tym moim problemie?

O tyle dobrze ona wcześniej uświadomiła mnie o swoich problemach, chyba będzie dobrze jak jej o tym napiszę, żeby nie była potem "zaskoczona" a ja nie chciałbym wyjść na durnia () Najwyżej nie zaakceptuje tego i po znajomości , proste ech..
@SamoSieNigdyNieZrobi: Nic jej nie mów! Zobacz bo to dla Ciebie problem i tylko dlatego może być problemem. Ja nigdy z tego nie robiłem niczego takiego i nigdy żadna dziewczyna nie zwróciła mi na to uwagi. Serio, to nic takiego a tylko media i świat mówi jakieś pierdoły. Grunt że zęby są zdrowe, a oddech świeży i to wystarczy. A no i właściciel zadbany po prostu.
@Imnotokej: No prawda, lecz z nią jest już ciężej bo jej nie ogarniam teraz w ogóle nie odpisuje, albo raz na 5-8 godzin na #!$%@?, bez niczego, ignoruje. Wcześniej miało dojść do spotkania pomiędzy nami, ale ona powiedziała, że zachorowała i potem pisała, że jest jej głupio z tego powodu. Wybaczyłem jej to. Od tego momentu nie odpisuje za często pisała mi parę razy, że jest chora mocno i w ogóle
@SamoSieNigdyNieZrobi: Wydaje mi się, że problem jest w tym że Tobie mocniej zależy niż jej i ona to podświadomie wyczuwa, że to ona jest nagrodą i Twoja atrakcyjność dla niej opada. Ja jakimś tam ekspertem nie jestem, jednak nieco bym się zdystansował i pisał do niej na luźno.